Захист зерна від PROPECS
Збір та зберігання в належному стані високоякісного урожаю, або отримання гідного прибутку – головна мета виробника зерна. Але щорічно на етапі зберігання на заваді стають маленькі, але дуже небезпечні, вороги – комірні шкідники зернових запасів.
Щоб вберегти свій прибуток, потрібно знати ворога в обличчя.
Комірний довгоносик (Sitоphіlus granarius L) – жук темно-коричневий або майже чорний, довжиною 3–4 мм, не літає. Відкладає 150–300 яєць по 1 в зернівку (в зерна кукурудзи по 2–3 шт.). За масового розмноження може знищити 30% зерна.
Рисовий довгоносик (Sitophilus oryzae L). Личинки 3–4 мм довжиною, білі, безногі, живуть і розвиваються у зернівці. Жук 2,5–3,5 мм довжиною, темно-коричневий матовий, на надкрилах по 2 червоні плями, літає. Самка відкладає 150–580 яєць по 1 шт. у зернівці. Рисовий довгоносик пошкоджує зерно усіх злаків, кукурудзи, олійних та бобових культур тощо.
Вогнівка південна комірна (Plodia interpunctella Hb.). Личинка довжиною до 13 мм. Жовта з зеленуватим відтінком, голова світло-коричнева. Метелик довжиною 7–9 мм, розмах крил 13–20 мм, передні крила біля основи біло-жовті, біля вершини іржаво-жовті з бурим відтінком, посередині – свинцево-бурі, задні крила – сіро-білі; голова і груди – червоно-оранжеві. Гусениця живиться зерном усіх злаків, борошном, крупою, сухими овочами, сухофруктами, насінням соняшнику, гороху. Самка відкладає по 150–400 яєць.
Фахівці компанії PROPECS стверджують, що стратегія захисту зернових запасів від шкідників ґрунтується на особливостях їх розповсюдження, розвитку, розмноження і шкідливості, залежно від умов, способів і режимів зберігання зерна і зернопродукції, та поєднує комплекс карантинних, профілактичних і винищувальних заходів на всіх етапах заготівлі, транспортування і тривалого зберігання.
Компанія забезпечує високу якість послуг по знезараженню, адже у своєму арсеналі кожен співробітник має великий практичний досвід та високі знання, що дозволяють професійно підходити до вирішення кожного питання.