Які пастки для гризунів придбати, щоб їх позбутися?

Кожен з нас хоча б один раз у житті зустрічався з дрібненькими, або не дуже, гризунами. Гризуни наносять суттєву шкоду майну, а також є перенощиками небезпечних інфекційних захворювань. Тому для захисту необхідно використовувати пастки для гризунів.

Як виявити мишей та щурів в будинку? На що звернути увагу? По перше, варто знати, що основними шляхами проникнення шкідників в дім є підвал, каналізація, сміттєпровід, вентиляційні труби, отвори в стінах будинку тощо. Тому потрібно звертати увагу на наявність слідів життєдіяльності гризунів, затхлий та специфічний запах, звуки (шарудіння, високий писк), які притаманні гризунам особливо в нічний час, поведінка домашніх кішок, які відчувають та полюють на непроханих гостей.

Наступне питання, яке потребує відповіді, як позбутися мишей та щурів? Які пастки для гризунів придбати? Чи будуть вони ефективні?

Ми розуміємо Вашу занепокоєність, тому пропонуємо більш детальний огляд пасток, які допоможуть впоратись  з нашестям гризунів.

Розглянемо декілька варіантів пасток для встановлення на вулиці.

ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР KO-1

Спеціальний контейнер для розміщення родентицидного засобу (отрути) для гризунів. Він виконаний з оцинкованої сталі, тому буде надійно захищати препарат для дератизації від негативного впливу зовнішніх чинників, таких як дощ або сніг.

Принадний контейнер КО-1 всередині оснащений спеціальним стержнем, на який нанизується отрута. Також він попереджує рознесення родентицидного засобу за межі контейнера, тим самим захищаючи від контакту з ним нецільових об’єктів.

КО-1 слід розміщувати під парканом Вашої території, а також по периметру будинку (з зовнішньої сторони). При встановленні особливу увагу приділяйте місцям, де були помічені гризуни, біля сміттєвих баків, отворів в паркані, дверей, хвірток та воріт.

В якості отрути для мишей та щурів рекомендуємо використовувати «Смерть щурам №1» (тістоподібна принада) або «Капкан – принада №1» (тістоподібна принада або парафінові брикети).

Вартість принадного контейнеру КО-1 складає 99 гривень.

Принадний контейнер КО-1
ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР STONE

Якщо Ви бажаєте, щоб пастки для мишей не псували ландшафтний дизайн подвір’я, рекомендуємо принадний контейнер Stone.

Приваблива форма каменю гармонійно поєднається з Вашим садом або газоном. При  цьому пастка не втрачає свою головну функцію – боротьбу з гризунами. Всередині пастки розміщений стержень для родентициду «Смерть щурам №1» або «Капкан – принада №1».

Контейнер оснащений системою блокування на ключ, що підвищує його безпеку. За допомогою нього Ви можете міцно зачинити контейнер з родентицидом, тим самим заблокувати доступ до нього дітям та нецільовим тваринам.

Stone виготовлений з високоякісного поліпропілену та не боїться вологих погодних умов.

Вартість принадного контейнеру Stone становить 381 грн.

ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР STONE

МЕХАНІЧНІ ПАСТКИ РМР ТА РМК

Не хочете використовувати родентицидні засоби? Тоді зверніть увагу на механічні пастки РМР та РМК.

Механічні пастки РМР та РМК мають ідентичні механізми дії. Після потрапляння в пастку, миша буде заблокована та не зможе самостійно вибратись з неї. Кожна пастка оснащена двома входами для мишей та оглядовим віконцем. Воно допоможе Вам не відкриваючи пастку виявити наявний всередині відлов. Тим самим мінімізується контакт з виловленими гризунами.
Мишоловка РМР має пряму форму та розміщується вздовж парканів та стін. В свою чергу пастка РМК має кутову форму, що дає їй можливість здійснювати вилов мишей у кутках.

Механічна пастка РМР коштує 186 гривень, РМК – 198 гривень.

 

Для боротьби з гризунами всередині приміщень пропонуємо використовувати наступні пастки.

ЖИВОПАСТКА О-1

Даний контейнер призначений для відлову гризунів за допомогою клейких пасток.

Принцип дій полягає у наступному: в контейнер вкладається ламінована підложка, на поверхню якої наноситься шар нетоксичного клею RaTrap ( РаТрап ). Потрапляючи всередину живопастки, миша міцно приклеюється до клейкої основи, яку потім потрібно утилізувати та замінити на нову.

Конструкція живопастки О-1 захищає дітей та нецільових тварин від контакту з клеєм, і тому підвищує свою безпечність.

Живопастки з клеєм розміщуються вздовж стін, біля дверей та щілин у стінах.

Вартість становить 84 гривні.

живопастка для відлову гризунів дератизація

 

ЖИВОПАСТКА PFMVZ

Для приміщень з високою вологістю пропонуємо живопастку PFMVZ. Вона виготовлена зі сталі з покриттям молотковою фарбою, яка захищає пастку від корозії. А ще, дана модифікація надзвичайно міцна.
Принцип дії аналогічний з живопасткою О-1. Достатньо вкласти підложку з клеєм RaTrap ( РаТрап ) всередні – і пастка готова до експлуатації.

Живопастку PFMVZ оснащена оглядовим віконцем, що дозволяє моніторити ситуацію з виловом шкідливих гризунів не торкаючись пастки, та механізмом блокування, який забезпечує відсутність доступу до пастки дітям та нецільовим тваринам.

Вартість пастки становить 228 грн.

пастка для гризунів дератизація

У випадку, якщо ви все ж таки не можете визначитись з видом обладнання для боротьби з гризунами, пропонуємо ознайомитись з новинками!

Механічна пастка для мишей Snap Box та пастка для мишей та щурів  Bullet.

Дані пастки для гризунів є універсальним обладнанням для боротьби з гризунами. Вони поєднують в собі механічні пастки для відлову мишей та щурів і контейнери для родентицидного засобу.

Контейнери є двох розмірів, які використовуються для мишей та для щурів.

 

Якщо у Вас залишились питання – телефонуйте на номери телефонів +380673517077, +380443617077. Наші фахівці підкажуть, за допомогою якого обладнання для дератизації можна якнайшвидше позбутися гризунів та які препарати та засоби краще використовувати.  Консультації безкоштовні!

Пастки для гризунів придбати можна в нашому Інтернет-магазині за посиланням https://www.propecs.ua/product-category/deratyzaczijne-obladnannya/.

Не зволікайте, використовуйте професійне обладнання, щоб потім не шкодувати про зіпсоване майно.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter