Як позбутися від гризунів: дератизація від PROPECS

Статистичні дані Держпродспоживслужби показують, що популяція гризунів останнім часом значно збільшилася, відповідно збільшився і ризик зараження небезпечними захворюваннями, переносниками яких вони є. Гризуни доставляють чимало клопоту і шкоди на підприємствах, в складських приміщеннях, зерносховищах, місцях громадського харчування, зокрема такі види щурів як сіра і чорна, а також мишей – будинкова і польова. Ці шкідники, пробираючись в електрощитові, перегризають проводи, тим самим залишаючи об’єкт без електрики, що в свою чергу несе великі фінансові втрати; на сільськогосподарських складах і зерносховищах знищують запаси зернових, проте, найбільша небезпека мишей і щурів – здатність переносити небезпечні захворювання, такі як тиф, гепатит і сказ, які в деяких випадках обертаються для людини летальним результатом.

З огляду на високий потенціал розмноження цих шкідників, проводити боротьбу з ними необхідно не коли вони вже завдали Вашому підприємству суттєвої шкоди, а заздалегідь, з метою їх запобігання.

Багато хто вважає, що зі знищенням щурів і мишей відмінно впораються мишоловки, але через величезну кількість гризунів в певних ситуаціях дані пристосування виявляються просто-напросто марними. Існує величезна кількість народних методів і засобів, які нібито гарантують знищення шкідників.

миша 2

Часто, недооцінивши масштабність проблеми, люди намагаються розправитися з гризунами застосовуючи різні препарати і засоби, які пропонуються на ринку. Але фахівці компанії PROPECS за багато років роботи можуть з точністю сказати, що у цих препаратів дуже низька якість, яка не приносить очікуваного результату.

Компанія PROPECS пропонує якісну боротьбу зі шкідливими гризунами по всій території України в зручний для Вас час. Наші фахівці сформують комплексну стратегію боротьби з гризунами, яка дозволяє визначити критичні контрольні точки, процедури моніторингу та особливості розташування обладнання для вилову шкідників. Для дератизації компанія використовує принадні контейнери пластикового і металевого зразків різних модифікацій, в приміщеннях застосовуються механічні та клейові пастки. В комплексну систему також входить надання рекомендацій з метою усунення шляхів потрапляння шкідників на Ваше підприємство і мінімізації ризиків їх повторної появи. Замовити безкоштовну консультацію і оперативний виїзд на об’єкт Ви можете за допомогою форми на сайті.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter