Як обрати ефективний засіб для дератизації?

Не знаєте, як обрати засіб для дератизації? Ми підкажем, який краще обрати!
Процес боротьби з гризунами вимагає відповідального ставлення, тому, пропонуємо ознайомитись з основними препаратами та пастками.

Для ліквідації гризунів на присадибних ділянках або території підприємств, доцільно використовувати принадні контейнери типу КО-1 з закладкою родентицидної принади, наприклад, препарату “Котофеїч” або “Смерть гризунам”.

Котофеїч

Смерть гризунам гранули засіб для дератизації

Розміщувати контейнери з принадою необхідно згідно рекомендацій виробника, використовуючи ЗІЗ.

Всередині приміщень доцільно використовувати липкі пастки, принцип дії яких полягає у тому, що гризун потрапляючи у пастку, надійно приклеюється до неї. Після чого Ви можете без особливих зусиль ліквідувати шкідника. Липкі пастки – дієвий засіб для дератизації, який допоможе позбутись мишей та пацюків не докладаючи особливих зусиль.
Для проведення дератизації в приміщеннях можна використовувати живопастки О-1, всередину яких розміщується спеціальна підложка з нанесеним клеєм RaTrap. Або розміщувати вже готові до використання пастки типу “DRAGON HUNTERS”, “Смерть гризунам” або “Захисник”.

Липка пастка від гризунів DRAGONКлейова пастка для мишей і щурів Смерть гризунам

Захисник клейова пастка

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас всетаки залишились питання стосовно засобів для боротьби з гризунами, телефонуйте за номерами +380673517077, +380443617077 для отримання безкоштовної професійної консультації.
Придбати обладнання та препарати можна за посиланням.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter