Як і за допомогою чого позбутися від тарганів

Ви постійно підтримуєте чистоту на кухнях ресторанів, в роздягальнях на виробництві або в цехах, але актуальність запиту в Google пошуку «як вивести тарганів» залишається на першому місці? Не переживайте, ми допоможемо позбутися від тарганів в приміщеннях різного типу.

Таргани всеїдні, вони можуть харчуватися не тільки харчовими продуктами, а й папером, шкіряними виробами та побутовими витратами. Температура, яка для них оптимальна, повинна бути в межах + 24-26 ◦С. Якщо температура опускається до + 15◦С, вони перестають розмножуватися, а при + 5◦С гинуть через 30-40 хвилин.

Давайте визначимося, через що з’являються таргани:

  • Доступ до води. Особливо таргани люблять вологі місця у вбиральнях, на кухнях під раковиною і т.д.
  • Зберігання продуктів в негерметичній тарі або без упаковки.
  • Велика кількість бруду і сміття, а також поганий санітарний стан об’єкта.
  • Випадкове потрапляння тарганів з поставками продуктів, сировини, меблями та іншими речами.
  • Коли тарганів на певній території стає багато, вони починають переселяться в сусідні будівлі або приміщення.

Ми впевнені, що найбільш ефективно позбутися від тарганів допоможе дезінсекція. Це комплекс заходів, спрямованих на повну ліквідацію тарганів і запобігання їх поширення.

Компанія PROPECS (ПРОПЕКС) більше п’яти років займається наданням професійних послуг з дезінсекції тарганів на харчових підприємствах, об’єктах ресторанно-готельної сфери і рітейлу. Наші співробітники мають всі дозвільні документи для проведення робіт по боротьбі з тарганами.

Дезінсекція здійснюється за допомогою сучасного потужного устаткування і дозволених безпечних препаратів. Тому замовивши послуги зі знищення тарганів Ви можете не турбуватися про здоров’я співробітників і клієнтів.

Якщо тарганів невелика кількість, Ви можете провести локальні обробки. В такому випадку необхідно озброїтися клейовими пастками або клеєм для знищення тарганів.

Серед клейових пасток можна скористатися пасткою для тарганів і повзаючих комах INSECTBAND або клейовою пасткою для гризунів і комах «Захисник», яка є абсолютним аналогом пастки «Капкан».

Якщо Ви віддаєте перевагу гелям від тарганів, можемо порадити гель від тарганів і мурашок «Захисник», клей проти гризунів і комах-шкідників «Смерть гризунам» або інсектицидний гель «Чистий дім». Вони прекрасно справляються з функцією вилову тарганів і не вимагають особливих навичок для використання.

Клейові пастки і гелі для тарганів купити можна в нашому Інтернет-магазині.

Якісно винищити тарганів своїми силами дуже непросто. Але просто замовити дезінсекцію і забути про вічну проблему раз і назавжди. Замовляйте послуги на сайті або телефонуйте за номерами телефонів +380673517077, +380443617077. Безкоштовну консультацію від наших спеціалістів Ви також можете отримати за номерами, вказаними вище.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter