Як боротися з надокучливими мухами швидко і ефективно?

Мухи – це не просто надокучливі комахи, але й переносники величезної кількості вірусних захворювань та небезпечних інфекцій. Їх приваблюють різноманітні заклади харчування (ресторани, кафе), продуктові магазини, супермаркети, місця проживання (готелі, квартири, бази відпочинку) та інші установи, де найчастіше перебувають люди та діти. Завдяки швидкому темпу розмноження, ефективне знищення мух варто здійснювати на етапі їх первинної появи. Адже, дана проблема негативно впливає на Ваших відвідувачів та клієнтів та шкодить Вашому бізнесу вцілому.

Сьогодні, існує багато способів дезінсекції мух. Наприклад, в домашніх умовах для знищення надокучливих шкідників використовують засоби та препарати, які з легкістю можна придбати в звичайному магазині: клейкі звичайні та декоративні стрічки, аерозолі, пастки з приманкою, пластини від мух, креми для зовнішнього застосування. Проте, використовуючи дані засоби, Ви не отримаєте належної якості та гарантії, що є досить важливим. Тому радимо звернутись до спеціалістів в області дезінсекції, адже вони в своєму арсеналі мають спеціальні засоби та обладнання, які не лише безпечні для Вас та Ваших клієнтів, але й естетично не шкодять бізнесу, особливо сфері HoReCa.

1

Компанія «PROPECS» надає послуги зі знищення мух по всій території України. Ми проводимо роботи сертифікованими та якісними препаратами, які безпечні для людини та не шкодять її здоров’ю.

Пропонуємо такі способи знищення мух:

  1. Механічний метод – використання феромонних липких та інсектицидних електричних пасток для моніторингу та чисельності літаючих шкідників. Липкі пастки не місять отруйних речовин, а також в них відсутній запах. Вони прості в застосуванні і дуже ефективні, так як в складі більшості міститься приманочний феромон. Інсектицидні прилади працюють з різним радіусом дії та здатні цілодобово відловлювати комах в будь-яких приміщеннях (виробничі цехи, торгові зали, складські та підсобні приміщення). Варто наголосити, що PROPECS Light Wall 18 можна повісити в місцях, де є відкрита продукція: в залі, біля обідніх столів, на стінах.
  2. Аерозольне зрошення – розпорошення гарячого та холодного туману за допомогою спеціального аерозольного обладнання. Завдяки ефекту «туману» досягається висока проникаюча здатність діючої речовини. Даний метод знищення мух підходить для готельних комплексів, баз відпочинку, пансіонатів, санаторіїв та закладів з відкритою територією.

Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть Вам з вибором приладів та зможуть безкоштовно надати необхідні рекомендації по їх розміщенню з метою найбільш ефективної роботи.

Замовити послугу можна тут

 

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter