Ризик проникнення гризунів. Боротьба зі шкідниками

Кожен етап виробничого ланцюжка на підприємстві харчової промисловості пов’язаний з безпекою і зберіганням харчових продуктів. Важливим завданням в цьому процесі є боротьба зі шкідниками. Незважаючи на те, що технології і харчові тенденції можуть розвиватися, скорочуватися ланцюжка поставок, боротьба зі шкідниками ведеться постійно. Дуже часто цю боротьбу очолюють гризуни. Сильною зброєю проти них буде виключення ризику їх проникнення на підприємство і санітарія.

Щороку в світі принаймні 20% продуктів харчування забруднюється гризунами. Щури і миші є переносниками бліх, вошей і кліщів, і, крім цього, вони переносять небезпечні для людини захворювання. Тому важлива частина в забезпеченні безпеки харчових продуктів – запобігання проникненню гризунів на Ваш об’єкт.

Ризик проникнення гризунів на об'єкт. Боротьба зі шкідниками

 

Для збереження безпеки харчових продуктів необхідно впроваджувати програму боротьби з шкідниками, щоб запобігти розмноженню шкідливих організмів на території і в приміщенні підприємства. При цьому, речовини, які використовуються для боротьби зі шкідниками повинні бути безпечними і ефективними.

 

Програма боротьби зі шкідниками повинна бути інтегрованою і включати в себе виключення ризику проникнення мишей і пацюків, тобто метод створення фізичних бар’єрів проти гризунів для запобігання їх попадання в будівлю. По суті, це включає в себе усунення тріщин, щілин і інших місць, які дозволяють гризунам отримати доступ всередину приміщення.

Найбільш важливим об’єктом, через який шкідники потрапляють до Вас на підприємство, є зовнішні двері. Без належної герметизації гризуни буквально будуть проходити через них. Варто відзначити, що під загрозою знаходяться вхідні двері для персоналу, гаражні ворота і вантажні доки. Важливо стежити, щоб двері були зачиненими, якщо вони не використовуються, наприклад, можна встановити металеві щіткові ущільнення, які час від часу вимагають заміни, так як мають властивість деформуватися, залишаючи зазори, які гризуни можуть використовувати для проникнення.

Також додаткові точки входу для мишей і щурів, які потребують захисту, включають місця, де електричні, водопровідні, газові, каналізаційні лінії входять в будівлю. Тому варто звертати на вищевказані місця.

Нижче Ви можете ознайомити з порадами для захисту підприємства від шкідників.

  • Ґрати й вікна вентилятора повинні бути захищені матеріалами, що забезпечують заповнення будь-яких пустот або тріщин.
  • Великі тріщини на тротуарі мають бути загерметизовані, так як ці щілини дозволяють гризунам отримати доступ до основи будівлі і шукати точки входу. Стіни фундаменту можуть бути захищені навколо металевими, бетонними або цегляними бар’єрами.
  • Навколо всіх вертикальних проводів і трубок повинні бути встановлені круглі огорожі.
  • Переконайтеся, що тріснуті або зламані покрівельні плитки замінені у міру необхідності.

Ризик проникнення гризунів. Боротьба зі шкідниками. Дератизація Пропекс

Виконання вищевказаних рекомендацій сприяє зменшенню кількості гризунів на підприємстві, але не зможе вберегти Вас від їх наявності. Забезпечити якісний моніторинг та впровадити систему інтегрованого контролю шкідників на об’єктах може компанія PROPECS (Пропекс). Наші фахівці мають багаторічний досвід у знищенні шкідників. У своїй роботі використовують безпечні та ефективні препарати і обладнання.

Битву проти гризунів не так легко виграти самостійно. Не варто недооцінювати силу і стійкість цих шкідників. Прийміть всі необхідні запобіжні заходи і наполягайте на спеціалізованих рішеннях для захисту від гризунів. Заощаджуйте бюджет своєї компанії і збережіть репутацію – замовляйте професійні послуги дератизації у компанії PROPECS (Пропекс). Якісна боротьба зі шкідниками за номерами телефону +380673517077, +380443617077.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter