Всеукраїнський форум з питань впровадження системи HACCP

Спеціалісти компанії PROPECS (Пропекс) постійно прагнуть вдосконалювати свої знання та покращувати якість надання послуг, тому 29 травня 2019 року відвідали Всеукраїнський форум «Євроінтеграційні зміни в українськом харчовому законодавстві. Особливості впровадження системи НАССР» у Кропивницькому. На заході піднімалися питання щодо впровадження системи безпечності харчових продуктів, контрольних функціях держави та відповідальності товаровиробників продуктів харчування.

всеукраїнський форум з питань впровадження системи HACCP

Також на форумі було зазначено, що з 20 вересня 2019 року система НАССР є обов’язковою і для малих потужностей, в тому числі постачальників та перевізників харчових продуктів, і для закладів громадського харчування та харчоблоків дошкільних та освітніх закладів.

всеукраїнський форум з питань впровадження системи HACCP

Підприємствам, що здійснюють зберігання, переробку і реалізацію харчової продукції, які працюють в рамках системи НАССР, необхідно розробити власні програми-передумови з контролю шкідників. Проте самостійне впровадження пест-контролю матиме лише тимчасовий ефект та не принесе бажані результати. Найкращим варіантом буде співпраця з фахівцями – це ефективно та компетентно!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter