Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

1-5Аграрна галузь України відіграє важливу роль у національній економіці, від якої залежить добробут кожного громадянина. Самовіддана праця українських робітників сільськогосподарської індустрії та висока кваліфікація забезпечують суспільство якісною продукцією.

Від щирого серця поздоровляємо всіх працівників сільського господарства: бажаємо нових звершень і вагомих здобутків, міцного здоров’я і родинного щастя, невичерпної енергії та миру.

Одним із основних напрямків діяльності компанії є PROPECS Agro. Компанія «PROPECS» пропонує комплекс спеціальних заходів направлених на знищення шкідливих комах, за допомогою сучасного обладнання та матеріалів, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту Pest Control на об’єктах сільськогосподарського призначення.

Стабільна робота сільськогосподарських підприємств є важливим чинником для забезпечення надійного підґрунтя для продовольчої незалежності нашої країни. Спільними зусиллями ми забезпечимо подальший розвиток агропромислового комплексу, зміцнення національної економіки та процвітання нашої держави.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter