Універсальна пастка для щурів і мишей Bullet 2в1

Представляємо новинку в арсеналі компанії PROPECS (Пропекс) – універсальна пастка для щурів і мишей Bullet 2в1. Ідеальне поєднання принадного контейнера та живопастки для гризунів. Користується попитом на підприємствах харчової та переробної промисловості, логістичних центрах, складах, елеваторах, с/г підприємствах, супермаркетах, кафе і ресторанах.

Високоякісні матеріали, з яких виготовлена пастка значно розширюють спектр дії, так як дозволяють розміщувати її як всередині приміщень, так і на вулиці. Пастка для щурів і мишей Bullet 2в1 обладнана механізмом блокування, що запобігає доступу стороннім особам та нецільовим тваринам до родентициду або механічної мишоловки. Тому процес відлову мишей та щурів є цілком безпечним. Конструкція контейнера побудована таким чином, що допомагає уникнути потрапляння бруду та вологи на принаду, а також під час прибирання унеможливлює знищення родентициду з пастки.

Принадний контейнер підходить для відлову таких гризунів: щурів, полівок та хатніх мишей. Особливістю контейнера є те, що на місце принади можна розміщувати родентицид як у сипучому вигляді, так і у вигляді фільтр-пакетів або парафінових брикетів. Продається універсальна пастка для щурів і мишей  Bullet 2в1 в комплекті з механічною мишоловкою Snap Trap Rat, яку Ви можете також придбати окремо у нас на сайті.

Механічна мишоловка Snap Trap Rat є альтернативним засобом для боротьби з гризунами. Рекомендується для встановлення в місцях, де заборонено використовувати родентицидну принаду. ЇЇ конструкція дозволяє з легкістю встановлювати пастку, достатньо лише натягнути вертикальну планку до моменту її закріплення в фіксаторі і вона готова до полювання. Спеціальне місце для встановлення приманки розташоване таким чином, що щурі та миші відловлюються з усіх сторін живопастки. Це, в свою чергу, значно підвищує ефективність відлову.

Якщо Ви в пошуку універсального засобу для боротьби з гризунами – пастка для щурів і мишей Bullet 2в1 найкращий варіант. Адже, Ви отримуєте принадний контейнер для розміщення родентицидної принади та механічну пастку для відлову гризунів, тобто дві пастки за ціною однієї.

Захистіть себе та свій бізнес від шкідників – замовляйте ефективне дератизаційне обладнання у компанії PROPECS (Пропекс).

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

No comments

You must be logged in to post a comment.