Участь в VII Міжнародній виставці «Зернові технології 2017»

Компанія «PROPECS» взяла участь в Сьомій Міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2017», яка проходила 15-17 лютого 2017р. в місті Києві.

«Зернові технології» – це потужний агропромисловий форум, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. На виставці було представлено різноманітне обладнання, засоби захисту рослин, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн.

Компанія «PROPECS» на виставці представила власне сучасне обладнання, засоби та матеріали, які призначені для дезінсекційних, дератизаційних  та дезінфекційних робіт. Також було представлено засоби захисту рослин та методи їх застосування з метою збереження зерна та зернопродукції в зерносховищах різного типу зберігання та технології впровадження нових методів фумігації проти шкідників хлібних запасів (шкідливих комах та кліщів). Особливу увагу було приділено захисту органічної продукції від шкідників без застосування пестицидів та агрохімікатів.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter