Участь у конференції «Органічне рослинництво – 2016»

Директор компанії «PROPECS» разом з міжнародними фахівцями зі Швейцарії та Німеччини поділився досвідом стосовно тенденцій розвитку органічної галузі в Україні, а саме захист рослин та безпечні методи боротьби зі шкідниками.

DSCN3476

25 березня 2016 р. у м. Києві відбулася спеціалізована конференція, в якій прийняли участь більше 150 органічних виробників, експертів органічної галузі, надавачі послуг в органічному виробництві, виробники ЗЗР та добрив для органічного виробництва, а також виробники, які цікавляться органічним виробництвом та планують ним зайнятись у найближчій перспективі.

Для директора компанії «PROPECS» було дуже почесно виступати поряд з міжнародними фахівцями в галузі органічного рослинництва. У своїй доповіді Денис Петрович розповів про захист рослин та запасів від шкідників, важливість превентивних заходів та своєчасного контролю, а також про безпечні засоби та методи боротьби зі шкідниками.

DSCN3466

Компанія «PROPECS» підтримує органічний напрямок розвитку агросектору в Україні,  активно співпрацює з компаніями, які працюють в цій галузі, та ділиться досвідом з усіма бажаючими.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter