Система управління якістю – ISO 9001:2015

«PROPECS» — ліцензована компанія в Україні з контролю шкідників, робота якої відповідає вимогам системи управління безпекою харчових продуктів ISO 22000: 2005. Проте, найближчим часом, ми плануємо здійснити сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю». Адже, запровадити систему управління якістю — стратегічне рішення компанії, яке сприятиме поліпшенню загальної дієвості та забезпечить міцну основу для ініціатив щодо сталого розвитку.

З метою надання якісних та ефективних послуг, спеціалісти компанії пройшли навчальний курс «Внутрішній аудитор системи менеджменту у відповідності з вимогами та положеннями міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 19011:2011» на базі сертифікаційного органу TÜV SÜD Management Service GmbH.

новый коллажМи прагнемо постійно вдосконалювати якість наданих послуг, які задовольнятимуть вимоги замовників з врахуванням ризиків та можливостей. Саме даний стандарт допоможе систематизувати та використовувати процесний підхід, елементами якого є цикл «Plan-Do-Check-Act» (PDCA) («Плануй-Виконуй-Перевіряй-Дій»).

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter