Скоро літо: поговоримо про знищення комарів і мух!

“Ох, літо червоне! любив би я тебе,
Коли б не спека, та пил, та комарі, та мухи.”
(О. С. Пушкін, “Осінь”)

Літо – це час відпусток та відпочинку, а також ця пора року вважається найбільш поширеною серед комарів, кліщів, мух та інших комах. Ці шкідники завдають неабиякий дискомфорт, адже їх укуси можуть викликати легке печіння, почервоніння, алергію, а також сприяти розвитку різноманітних мікроорганізмів та інфекційних захворювань не тільки у дорослих, але й у дітей різного віку.

Наша компанія з радістю забезпечить Вам і Вашим дітям комфортний та незабутній відпочинок без надокучливих шкідників.

159159014

Знищення комарів та мух – це спеціальна послуга компанії «PROPECS», яка спрямована на створення максимально комфортних і безпечних умов для життя людини. Ми не лише проводимо обробку та знезараження території, ми знищуємо гнізда та личинки шкідників, що сприяє довготривалому ефекту.

Наші фахівці мають багаторічний досвід, адже використовують сучасне німецьке обладнання, а також сертифіковані еко-препарати та засоби, які дозволяють проводити роботу ефективно та безпечно для Вашого здоров’я, оточуючих та дітей.

Чому варто звернутись до нас?

  • Безпека. Використання біологічних методів та засобів боротьби зі шкідниками найбільш безпечне для здоров’я дорослих, дітей та тварин.
  • Якість та гарантія. Ми гарантуємо довгострокову відсутність шкідливих комах на Вашій території. Адже, завдяки тому, що наші спеціалісти використовують лише сучасне німецьке обладнання, їм вдається досягти дійсно високого рівня якості виконаних робіт.
  • Оперативність. Ми цінуємо та поважаємо наших клієнтів, саме тому наша команда реагує на проблему протягом декількох годин, надаючи послуги в зручний для Вас час – 24/7.
  • Наявність дозвільної документації. Компанія «PROPECS» – єдина компанія в Україні з контролю шкідників, яка відповідає сучасним умовам міжнародних стандартів в сфері менеджменту та безпеки харчових продуктів: ISO 22000: 2005. Ми чітко дотримуємось та працюємо відповідно до основних принципів системи HACCP.

Замовити послугу можна тут

 

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter