САНІТАРНА ОБРОБКА ТРАНСПОРТУ (Дезінфекція транспортних засобів)– є одним із важливих дезінфекційних заходів з метою безпеки та захисту від особливих небезпечних мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань при транспортуванні вантажів.

Даний процес включає в себе обробку не завантажених транспортних засобів (автомобільного, залізничного, повітряного, річного та морського базування) з використанням сучасного обладнання, дезінфекційних та антисептичних засобів.

Експозиція знезараження складає лічені години що є неодмінно зручним та швидким процесом перед завантаженням транспорту.

Санітарна обробка транспорту включає в себе:

  • Механічну чистку оброблюваної поверхні;
  • Обробку кузова та салону транспорту;
  • Обробка вантажного відділення;
  • Видача відповідної документації;

Вищезазначені роботи можуть проводитися також і на території Замовника.

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Дезінфекція транспорту в Україні – одна з послуг, які надає компанія PROPECS (Пропекс). Санітарна обробка транспорту здійснюється з ціллю знищення і захисту від збудників інфекційних захворювань та особливо шкідливих мікроорганізмів,. Для дотримання санітарних норм в транспорті дезінфекцію авто слід проводити при виникненні необхідності, при цьому не рідше ніж один раз на 10-12 днів. Проведення послуг дезінфекції необхідно транспорту, який призначений для транспортування продуктів харчування, також автомобілів після перевезення різних відходів (спецтранспорт, який вивозить вторсировину, сміття і т.п.). Дезінфекція машин повинна проводитися кваліфікованими фахівцями, дотримуючись усіх правил техніки безпеки. Дана обробка транспортних засобів знищить шкідливі мікроорганізми, дозволить безпечно перевозити продукцію. Щоб бути впевненим у якості проведених робіт звертайтеся до співробітників нашої компанії, які проводять знезараження транспорту сертифікованими препаратами і за допомогою сучасного обладнання.