Санітарія – ключ до захисту від шкідників

У будь-який час шкідник шукає всього лише три речі: воду, їжу і укриття. Незважаючи на те, що це здається базовими потребами, більшість підприємств надають ці послуги цілий рік, а це означає, що за лаштунками завжди стоїть битва за якість і безпеку продуктів.

Найбільш поширені шкідники – мухи і таргани, які є рознощиками небезпечних захворювань. У той час, як деякі люди вважають їх шкідливими, деякі не визнають, що вони можуть нести небезпеку для нашого здоров’я. Здатні поширювати хвороботворні організми простими дотиками до їжі і продуктів, мухи і таргани є відомими носіями черевного тифу, холери та дизентерії. Спалах будь-яких з цих хвороб може мати руйнівні наслідки не тільки для здоров’я споживачів, а й для репутації бізнесу.

Як і в багатьох аспектах харчового бізнесу, санітарія стане ключем до успіху. Що стосується знищення комах, важливо, щоб на підприємстві був впроваджений ефективний процес боротьби зі шкідниками. На сьогоднішній день є компанії, які допоможуть тримати ситуацію під контролем. Самостійна обробка від мух і тарганів не принесе бажаного результату, а також може заподіяти шкоду співробітникам і зіпсувати продукти при неправильному використанні препаратів.

санітарія контроль шкідників

В рамках профілактичної боротьби з шкідниками, створення програми інтегрованого контролю шкідників – перший крок до забезпечення максимально можливого захисту Вашого бізнесу від втрат. Програма ІКШ складається індивідуально для кожного об’єкта з урахуванням специфіки виробництва підприємства, місцевих особливостей, клімату, шкідників, флори і фауни. Вона включає в себе проведені на підприємстві профілактичні заходи, в першу чергу, забезпечують подальшу ефективність дій зі знищення шкідників. Цей процес не є разовою подією, а являє собою безперервний цикл, який спирається на 3 найважливіших дії:

  1. Оцінка ситуації на Вашому підприємстві;
  2. Реалізація конкретних рішень, заснованих на результатах;
  3. Моніторинг активності шкідливих організмів, щоб переконатися, що методи працюють.

При цьому, всім трьом зазначеним діям передує первинна інспекція, в ході якої діагностується активність шкідників і потенціал, що сприяє зараженню. Після діагностики, фахівець із боротьби зі шкідниками встановить контрольні точки і зони підвищеного ризику по всім трьом периметрам і потім надасть програму інтегрованого контролю шкідників, яка буде заснована на специфіці Вашого виробництва і його санітарно-гігієнічному стані.

програма інтегрованого контролю шкідників

Не потрібно прикладати особливих зусиль, щоб заманити комах всередину, але для їх ліквідації потрібна величезна праця і постійна робота. Збережіть свій бізнес і час – замовте послуги з контролю шкідників від компанії PROPECS (Пропекс). Наші фахівці проведуть первинну інспекцію на Вашому підприємстві безкоштовно, і за допомогою сертифікованих препаратів і сучасного обладнання позбавлять від шкідників за короткий період.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter