PROPECS – професійний контроль шкідників

ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS і пропонує надання послуг в сфері інтегрованого контролю шкідників (комплекс заходів захисту від шкідливих та небезпечних комах, гризунів та патогенних мікроорганізмів). Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві, дозволяють позбутися від шкідливих організмів, які завдають значних економічних збитків та можуть бути джерелами або переносниками небезпечних інфекційних захворювань.

Комплексний підхід, а також застосування сучасних методів і засобів, сприяють досягненню високої ефективності в системі інтегрованого контролю шкідників, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту та безпеки харчових продуктів: FSSC 9001(НАССР, ISO 9001), IFS (HACCP, GMP, GLP, GHP, CIES) NPMA, AIB, BRC.

Фахівці нашої компанії мають успішний багаторічний досвід у сфері захисту від шкідників на підприємствах харчової промисловості, логістичних центрах, об’єктах сільськогосподарського призначення, крупних торгівельних мережах.

Вартість послуг визначається, після проведення попередньої первинної інспекції підприємства з метою визначення аналізу небезпечних чинників, виявлення критичних контрольних точок, визначення процедури моніторингу, особливостей розташування, загальної оцінки ризиків від шкідливих організмів їх видового складу та ступеня зараженості.

Індивідуальний підхід, сприятливі ціни та надання гарантії якості послуг, забезпечують високу ефективність робіт та дотримання всіх міжнародних стандартів якості.

Фахівці компанії мають успішний багаторічний досвід усунення шкідників на великих підприємствах України: харчової промисловості, логістичних центрах, сільгосппідприємствах, супермаркетах та ін. В нашій команді працюють науковці із захисту рослин, дезінфекційної справи, ентомології та орнітології, які готові надати фахову допомогу та необхідні рекомендації у вирішені найскладніших проблем. Компанія входить до складу ГС «Європейська Аграрна Асоціація» та приймає участь в міжнародних конференціях, присвячених проблематиці контролю шкідників.

PROPECS – професійний контроль шкідників, це:

  • Безпосередня участь при проходженні аудитів у сфері пестменеджменту та безпеки харчових продуктів;
  • Використання тільки перевірених та сертифікованих засобів та препаратів;
  • Використання сучасного обладнання;
  • Оперативне та відповідальне вирішення кожної Вашої проблеми;
  • Надання послуг в зручний для Вас час;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ