PROPECS HoReCa

horeca

Компанія «PROPECS» надає послуги у сфері інтегрованого контролю шкідників в готельних комплексах, барах, ресторанах та інших місцях громадського харчування. Ми забезпечимо відсутність шкідливих гризунів та комах на Ваших кухнях, коморах, місцях проживання та перебування людей, навіть відкриті ландшафтні комплекси позбавимо від надокучливих комарів та інших літаючих комах.

Комплексний підхід, а також застосування сучасних методів та засобів, спрямовані на досягнення високої ефективності дезінсекційних та дератизаційних робіт, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту Pest Control на об’єктах категорії HoReCa.

Ми пропонуємо не тільки якісні послуги дератизації ресторнів, кафе, готельних комплексів та їдалень, а й послуги дезінсекції та дезінфекції.

Компанія «PROPECS» надає як разові послуги, так і пропонує обслуговування об’єктів на постійній основі:

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

Комплекс заходів, спрямованих на знищення шкідливих літаючих і повзаючих комах: тарганів, клопів, мурах, комарів, мух, дрозофіл і інших. За допомогою використання сучасних препаратів і обладнання.

  • Встановлення системи відлову комах та їх моніторингу.
  • Регулярна обробка репелентними засобами об’єктів відпочинку та зеленої зони насаджень.
  • Збереження ландшафтного дизайну без пошкоджень від шкідливих комах та кліщів.
  • Забезпечення обслуговування комплексів відпочинку як у вихідні так і в святкові дні.

ДЕРАТИЗАЦІЯ

Комплекс заходів направлених на знищення шкідливих гризунів та кротів за допомогою використання спеціальних пристроїв та відповідного обладнання з відлову та знищення мишоподібних гризунів (мишей та щурів). Послуги дератизації ресторанів, кафе, барів та їдалень допоможуть позбавитися мишей та щурів та зберегти Вашу репутацію.

4565

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Дезінфекційні роботи в ресторанах, кафе та інших закладах харчування спрямовані на знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань (віруси, інфекція, плісняві гриби та ін.). Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт, які не втрачають своїх властивостей протягом тривалого часу.

НАС ОБИРАЮТЬ ТОМУ ЩО:

  • Проводимо роботи в зручний для Вас час
  • Використовуємо сучасні препарати та обладнання
  • Застосовуємо безпечні та ефективні репеленти від комах, гризунів та кротів
  • Забезпечуємо відсутність шкідників на довготривалий час
  • Маємо висококваліфікований персонал та необхідну дозвільну документацію
  • Надаємо безкоштовні рекомендації при проектуванні комплексів відпочинку по системі VWP (vacation without pests)