PROPECS Agro

Компанія «PROPECS» надає послуги у сфері інтегрованого захисту від шкідників (гризунів, комах та мікроорганізмів) на об’єктах сільськогосподарського призначення (елеватори, складські приміщення для зберігання с/г продукції, пункти перевалки, ХПП, КХП, та інші). Ми впроваджуємо комплексну систему захисту від шкідливих комах та гризунів. Сучасне обладнання, засоби та матеріали сприяють ефективному проведенню фумігаційних, дератизаційних та дезінфекційних робіт, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту Pest Control на об’єктах сільськогосподарського призначення.

Компанія «PROPECS» надає як разові послуги, так і пропонує обслуговування об’єктів на постійній основі:

ДЕЗІНСЕКЦІЯ (ФУМІГАЦІЯ)

Комплекс спеціальних заходів направлених на знищення шкідливих комах (переважно шкідників хлібних запасів) за допомогою використання сучасних препаратів та обладнання (враховуючи фумігантні пестициди);

  • Встановлення системи відлову комах та гризунів відповідно до вимог міжнародних стандартів.
  • Регулярний моніторинг об’єктів та ведення відповідної документації;
  • Використання сучасних методів обстеження с/г продукції (всі види зернових) та проведення ентомологічної експертизи – ідентифікація шкідливих комах та кліщів.
  • Проведення знезараження (аерозольний метод та фумігація) в зручний для Вас час.

ДЕРАТИЗАЦІЯ

Комплекс заходів направлених на знищення шкідливих гризунів за допомогою використання спеціальних пристроїв та відповідного обладнання з відлову та знищення мишоподібних гризунів (мишей та щурів).

4565

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Дезінфекційні роботи спрямовані на знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань (віруси, інфекція, плісняві гриби та інші.) в силосах елеваторів та складських приміщень. Проведення дезінфекції с/г продукції з довготривалим захистом від грибів та мікроорганізмів при зберіганні та транспортуванні Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт, які не втрачають своїх властивостей протягом довготривалого часу.

НАС ОБИРАЮТЬ ТОМУ ЩО:

  • Проводимо роботи в зручний для Вас час;
  • Використовуємо сучасні препарати та обладнання;
  • Забезпечуємо відсутність шкідників на довготривалий час;
  • Маємо висококваліфікований персонал та необхідну дозвільну документацію;
  • Застосовуємо високоефективні препарати від комах, гризунів та мікроорганізмів;
  • Надаємо безкоштовні рекомендації при проектуванні комплексів сільськогосподарського призначення.
НАШІ КЛІЄНТИ