Профілактичні дезінфекційні роботи. Дезінфекція ТРК Київ

Профілактичні дезінфекційні роботи на сьогодні грають важливу роль у запобіганні розповсюдження інфекційних хвороб будь-якого виду, зокрема коронавірусу COVID – 19.

Безпека співробітників, які працюють в цей нелегкий час для нас, понад усе. Нещодавно компанія PROPECS здійснила профілактичні дезінфекційні роботи для телеканалу Київ. Переглянути, як надавались послуги дезінфекції можете на відео нижче.

Давайте з’ясуємо, навіщо проводити дезінфекцію на підприємствах, в супермаркетах, навчальних закладах, будинках, під’їздах, офісах.

Комплексні дезінфекційні роботи направлені на істотне зменшення ризиків можливої появи короновірусної інфекції COVID – 19, а також інших небезпечних патогенів та мікроорганізмів. Будь-які установи та підприємства необхідно забезпечити надійною репутацією в плані безпеки їх санітарно-епідеміологічного стану в даній ситуації.

Компанія PROPECS проводячи  дезінфекційні роботи застосовує дезінфектанти з активними компонентами бактерицидних та віруліцидних властивостей, що є дуже актуальним при профілактиці вірусних інфекцій. Дезінфектанти є безпечними при застосуванні з доволі короткими термінами експозиції: від 60 до 90 хв. В процесі обробки визначається буферна зона на декілька годин з метою забезпечення техніки особистої та громадської безпеки.

Професійна дезінфекція значно мінімізує ризики появи та розповсюдження різних видів вірусів та бактерій. Рекомендована кратність дезінфекційних обробок складає 1 раз на 7-10 діб протягом місяця.

Не гайте час, телефонуйте за номерами +380673517077, +380443617077 для отримання відповідей на питання, які Вас цікавлять. Консультація ні до чого Вас не зобов’язує!

Для зручності можете оформити заявку на профілактичні дезінфекційні роботи на нашому сайті через форму замовлення.

Будьте здорові!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter