Професійні санітарно-гігієнічні заходи – запорука відсутності шкідників на харчовому підприємстві

На сьогодні епізоотія інфекційних хвороб в Україні перевищує звичайний рівень захворюваності. Серед найбільш небезпечних – туберкульоз, лейкоз, бруцельоз, лептоспіроз, сальмонельоз, сибірка, сказ, трихінельоз та інші. Переносниками цих небезпечних хвороб є деякі види гризунів і комах.

imgonline-com-ua-CompressBySize-9kc8gDbjm6gHo

Щоб забезпечити належний санітарно-гігієнічний стан та мінімізувати спалахи інфекцій в нашій країні, необхідний контроль у сфері дезінфекційних робіт на підприємствах харчової промисловості.

Першочерговим кроком для належного захисту та задовільного санітарного стану при виробництві продукту є системність в контролі та виконанні відповідних дезінфекційних процедур: встановлення належної системи захисту щодо вимог до дератизаційних робіт з метою вчасного відлякування та відлову будь-яких видів гризунів, використання дезінсекційних заходів для належного контролю шкідливих комах, які є джерелом проникнення до приміщень та готового продукту, і, звичайно, здійснення вчасних дезінфекційних робіт для знищення мікроорганізмів.

Регулярна система моніторингу дає змогу налагодити ефективну співпрацю між стороною Замовника та Виконавця і досягти бажаного результату для безпеки виробництва продукту. Запровадження систем безпеки харчових продуктів на підприємстві при впровадженні стандартів якості ISO 22000 та інших, відповідно до вимог системи НАССР, сприяє своєчасному виявленню критичних точок та належному їх контролю.

Як же мінімізувати ризики потрапляння шкідників та забезпечити довготривалу відсутність цих істот?

Відповідь на це питання дасть компанія «PROPECS», в арсеналі якої є сучасне обладнання та засоби захисту від шкідників довготривалої дії, а також має багаторічний досвід роботи із відомими харчовими підприємствами з іноземним капіталом в Україні, торговельними мережами, фабриками та комбінатами.

Команда компанії «PROPECS» на високому кваліфікованому рівні здатна забезпечити Вам та Вашим партнерам надійний захист від шкідників у будь-якому регіоні нашої країни.

Повна версія статті в газеті «Харчовик»

 

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter