Професійна фумігація в Україні

Фумігація є досить ефективним рішенням для знищення комырних шкідників в елеваторах, контейнерах, судах та інших сховищах. Послуги фумігації необхідні при зберіганні великих обсягів зерна і зернопродуктів. Також вони корисні, якщо Ваша компанія займається імпортом або експортом товарів через кордони. При будь-якому перевезенні на мііжнародному рівні важливо забезпечити, щоб ніякі сторонні шкідливі організми не перетинали кордон.

Фумігація – процес знищення шкідників за допомогою фумігантів у вигляді газу. Даний метод є найефективнішим в своєму роді. Але при цьому, знезараження із застосуванням летких отруйних речовин несе велику небезпеку для персоналу, тому співробітники, які виконують роботи, повинні суворо дотримуватися техніки безпеки. Фахівці компанії PROPECS (Пропекс) не рекомендують проводити фумігацію самостійно.

Для проведення якісної фумігації слід ретельно загерметизувати приміщення, тобто закласти щілини, полагодити вікна і провести всі необхідні ремонтні роботи.

При обробці використовується спеціальний препарат з діючою речовиною фосфід алюмінію (фосфін). Препарати на основі фосфіну відмінно справляються зі знищенням не тільки дорослих особин, а й яєць, личинок і лялечок. При цьому даний метод обробки не впливає на якість зернових. Велике значення на термін проведення фумігації має вологість, обсяги приміщень та температура повітря, так як від неї залежить час реакції препарату. Відповідно, час експозиції коливається від 3 до 10 діб. Дегазація проводиться до того моменту, поки концентрація препарату в повітрі оброблюваної зони не знизиться до ГДК. Після фумігації препарат не залишає продуктів розпаду і добре вивітрюється.

Професійна фумігація в Україні

Фумігація є дієвим методом обробки складських приміщень, млинів, елеваторів, комбікормових заводів з метою знищення шкідників. Дана послуга має ряд переваг, наприклад, відсутність додаткового прибирання після обробки приміщення, а також тривалий ефект, який попереджає появу шкідників в майбутньому.

Професіонали компанії PROPECS (Пропекс) радять ретельно стежити за наявністю шкідників на підприємствах. І щоб уникнути небажаних втрат запасів, потрібно грамотно і своєчасно провести фумігацію.

Замовити послуги фумігації Ви можете за номерами телефону +380673517077, +380443617077 або на нашому сайті. Ми розуміємо, наскільки важливо оперативно провести роботи, тому наші фахівці готові надати послуги в зручний для Вас час 24/7.

Шкідники зерна та зернопродуктів є головними конкурентами для Вас, які непомітно забирають доходи. Проводьте фумігацію своєчасно і не шкодуйте коштів на якісні послуги, адже Ви можете втратити набагато більше!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter