Професійна дезінфекція офісу в Україні

В зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції більшість компаній перевела своїх співробітників на віддалену роботу. Проте, існує ряд підприємств, які працюють в звичному режимі. І тому керівництво повинно забезпечити максимально можливі безпечні умови праці для своїх працівників. Професіональна дезінфекція офісу допоможе запобігти появі випадків захворюваності серед Ваших працівників.

Дезінфекція офісу проводиться з метою профілактики, а також боротьби з різноманітними інфекціями. Самостійне прибирання із використанням дезінфікуючих засобів не дозволяє позбутись джерел розповсюдження вірусів та бактерій. Тому, для проведення профілактичної та осередкової (заключної)  дезінфекції Ви можете звернутись до фахівців дезінфекційної справи. Вони оцінять об’єми роботи та підберуть безпечні та дозволені до використання дезінфекційні засоби. Закликаємо Вас звертатися до професіоналів, адже від якості проведених дезінфекційних робіт залежить здоров’я та життя багатьох людей.

Для підтримки належного санітарно-гігієнічного стану на підприємстві, рекомендована кратність дезінфекційних обробок складає 1 раз на 7-10 діб протягом місяця. Транспортним компаніям необхідно здійснювати дезінфекцію після кожної зміни. В проміжку між дезінфекціями Ви, в свою чергу, самостійно можете здійснювати протирання дверних ручок, підвіконь, столів, телефонів та клавіатур дезінфекційними засобами, при цьому обов’язково дотримуватись рекомендацій виробника щодо їх використання.

Професійна дезінфекція офісу. Замовити дезінфекцію офісних приміщень

Для мінімізації розповсюдження інфекції забезпечте працівників та відвідувачів:

  • антисептичними засобами для рук;
  • рідкими миючими засобами;
  • одноразовими паперовими рушникам;
  • медичними масками в разі, якщо працівники у зоні контакту з великою кількістю людей.

 

Професійність виконання послуг нашими фахівцями обумовлена багаторічним досвідом роботи з багатьма організаціями. За допомогою сучасного обладнання та кропіткої роботи персоналу компанії PROPECS (Пропекс), дезінфекційний розчин потрапить не лише на поверхні, але й у важкодоступні місця. Тим самим забезпечуючи професійну дезінфекцію офісних приміщень та робочих місць співробітників.

У нас послуги дезінфекції замовити просто. Вам достатньо заповнити заявку на сайті або зателефонувати за номерами +380673517077, +380443617077. Якщо у Вас є питання щодо проведення дезінфекції офісу – телефонуйте за вищевказаними номерами. Наші фахівці з радістю нададуть конструктивні відповіді.

Не зволікайте! Консультації безкоштовні та ні до чого Вас не зобов’язують.

Ми дбаємо про Вашу безпеку та безпеку Вашого персоналу.

PROPECS (Пропекс) – професійний контроль шкідників.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter