Позбутися від полівок на ділянці просто!

Про звичайних хатніх мишей і щурів чула кожна людина. А чи знаєте Ви, що також існують маленькі гризуни, які живуть в полях? Називаються вони полівки або польові миші. Не дивлячись на їх милий зовнішній вигляд, вони здатні завдати серйозної шкоди господарям, до яких приходять в гості. Тому позбутися від полівок на ділянці – одне з пріоритетних завдань жителів, що живуть поблизу полів.

Шкода від полівок полягає в тому, що вони, як і всі інші гризуни, переносники небезпечних інфекційних захворювань, а також вони псують овочі, дерева і газони. Визначити непрошених гостей на своїй ділянці можна по норах в землі, загиблих рослинах і слідах укусів на овочах.

Боротьба з полівками неможлива без комплексного підходу. Одних хімічних або фізичних заходів часом недостатньо, адже необхідно також підтримувати ділянку в порядку.

Полівки затримуються на тих ділянках, де почуваються безпечно. Відповідно, наявність великої кількості місць для укриття, сміття і високої рослинності налаштовують польових мишей зробити вибір у сторону такої території.

Щоб Ваш ділянка не виглядала привабливою для гризунів, пропонуємо Вашій увазі наступні поради, дотримуючись яких Ви мінімізуєте ризик їх проникнення на територію.

  • Підтримуйте рослинність на ділянці в порядку і регулярно позбавляйтеся від бур’янів. Велика кількість бур’янів дає укриття полівкам і іншим гризунам.
  • Регулярно проводьте прибирання на території, виносьте сміття, не складайте гори каміння і інший непотріб. Тим самим Ви приберете можливі варіанти притулку для гризунів.
  • Якщо у Вас на ділянці є газон – вчасно косіть його і доглядайте за ним. Коротка трава не залишає шансу полівкам залишитися непоміченими, в свою чергу Ви відразу почнете вживати заходи для більш посиленого захисту об’єкта від них.
  • Посадіть на ділянці нарциси, іриси, шавлію, чорнобривці або лілії. Вони є непоганими репелентами від полівок.

Постійна підтримка ділянки в належному стані не дозволить селитися на ньому полівкам і іншим гризунам. Але якщо вони все-таки вперто прокрадаються на територію, скористайтеся спеціальними пастками, щоб позбутися від полівок.

Ви можете використовувати принадні контейнери типу КО-1 з родентицидами (отрутами для гризунів). Якщо важливо зберегти ландшафтний дизайн на ділянці, зверніть увагу на пинадний контейнер Stone.

Принадний контейнер КО-1

KO-1

ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР STONE

Stone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо вам потрібна консультація – телефонуйте +380673517077, +380443617077. Наші фахівці підкажуть, які методи найбільш підходящі для боротьби з полівками.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

No comments

You must be logged in to post a comment.