Позбутися від бліх легко! Знищення бліх в Україні

Господарі домашніх улюбленців або власники тваринницьких підприємств неодноразово стикалися з клопотами, пов’язаними зі знищенням бліх. Адже маленькі кровососні комахи живуть не тільки в шерсті або пір’ї тварин, але і благополучно окупують цілу квартиру, будинок або підприємство. Самостійно позбутися від бліх складе чималої праці, адже дані комахи досить швидко розмножуються.

Позбутися від бліх легко! Знищення бліх в Україні

Блохи (Siphonaptera) – членистоногі комахи з повним перетворенням (метаморфозом). Вони харчуються кров’ю та є переносниками різних захворювань, таких як туберкульоз, туляремія і лістеріоз. При укусі людина відчуває біль, а після – сильне свербіння. Вони також можуть викликати алергічні реакції. Три пари кінцівок бліх дають можливість їм пересуваються стрибками, висота яких становить 1,5 метра. Це дозволяє блискавично поширюватися по житлу. Тому фахівці рекомендують позбутися від бліх відразу після їх виявлення.

Боротьбі з блохами передує визначення шляхів їх проникнення в приміщення.

Існує безліч шляхів потрапляння бліх всередину квартири, будинку або підприємства:

  • За допомогою взуття, а точніше на її підошві можна з легкістю занести кілька блошиних яєць;
  • З горища або підвалу, особливо, якщо там живуть миші або щури, які є переносниками дрібних кровопивців;
  • Від сусідів, в разі проживання у них домашніх тварин;
  • На шерсті домашньої тварини після прогулянки на вулиці.

Позбутися від бліх легко! Знищення бліх в УкраїніПотрапляючи всередину приміщення, блохи селяться в килимах, м’яких меблях, ліжках і м’яких іграшках. Також їх можна зустріти на підлозі і під плінтусами.

Позбутися від бліх завдання з непростих, і Ви повинні бути готові до великого обсягу роботи.

Починати боротьбу з блохами рекомендується з прання постільної білизни, ковдр, покривал, штор і речей домашнього улюбленця. Одночасно варто обробити домашніх вихованців спеціалізованими препаратами від бліх, наприклад, шампунями, краплями або спреями.

Потім перейдіть до очищення меблів і килимів. Особливу увагу приділяйте килимкам перед і після вхідних дверей.

Здійсніть вологе прибирання підлоги, адже саме там блохи розсіюють яйця. Ретельно очищайте кути і плінтуси.

Для запобігання повторного зараження блохами, помийте все вуличне взуття.

Для ефективного знищення бліх необхідно провести дезінсекцію, тобто комплекс заходів, спрямованих на знищення шкідливих комах. Дуже важливо довірити ці роботи професіоналам, які використовують перевірені препарати і сучасне обладнання, які не заподіють Вам шкоди.

Команда PROPECS (ПРОПЕКС) допоможе знищити бліх з дотриманням всіх вимог безпеки. Ми виконуємо роботи ефективно, швидко і якісно!

Замовити знищення бліх Ви можете, звернувшись за номерами телефонів +380673517077, +380443617077 або оформивши заявку на дезінсекцію на нашому сайті.

PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter