Позбутися мух в кафе і ресторані легко!

Присутність настирливих мух в кафе або ресторані в теплу пору справляють негативне враження на відвідувачів. У власників такого роду бізнесу часто виникає питання, як позбутися мух в кафе (ресторані) за короткий період і з мінімальними витратами?

Після появи літаючих комах, у Вашому заклад може виникнути ряд проблем, пов’язаних з ними. Наприклад, падіння відвідуваності кафе чи ресторану в зв’язку зі зниженням комфорту, потрапляння мух в їжу, що в свою чергу спровокує скандал і зіпсує репутацію закладу. Мухи є переносниками небезпечних захворювань, тому можуть бути причиною харчового отруєння Ваших клієнтів.

Щоб ефективно боротися з мухами в кафе або ресторані необхідно вживати превентивних заходів, які значно знизять ризик появи комах в закладі. Наступні рекомендації, про які ми напишемо, повинні стати постійною практикою, а не впроваджуватися лише в разі потреби.

Тож, почнемо.

  • Відходи, які скупчуються протягом дня, повинні регулярно утилізуватися.
  • Сміттєві баки повинні герметично закриватися, щоб у мух не було вільного доступу всередину.
  • Після кожного клієнта необхідно відразу прибирати тарілки із залишками їжі, щоб вони довго не залишалися на столах. Самі столи слід ретельно протирати.
  • Очищення і дезінфекція санвузлів повинна здійснюватися регулярно, відповідно до встановленого графіка. Прибирання кухні і залу також повинні проводитися щодня за графіком.
  • Сировину та продукти необхідно зберігати в закритій тарі, згідно товарного сусідства і в належних умовах.
  • Персонал повинен бути ознайомлений з санітарними правилами і нормами, а також згідно них працювати.
  • Пролиті напої та їжу, що впала слід прибирати відразу ж.
  • На вікна та двері по можливості встановити москітні сітки.

Професійна дезінсекція допоможе Вам позбутися від мух в кафе або ресторані без особливих зусиль. Якщо ж Ви хочете самостійно боротися з літаючими шкідниками, рекомендуємо встановлювати в залі, на кухні і в складських приміщеннях інсектицидні прилади для знищення комах з липким екраном.

Інсектицидна лампа PROPECS Light Wall 18 HF допоможе позбутися мух в кафе та ресторані

Інсектицидна лампа PROPECS Light Wall 18 HF

 

Ідеально впишуться в інтер’єр закладу інсектицидні лампи PROPECS Light Wall 18 HF. Вони виготовлені у вигляді світильника, який монтується на стіну. Всередині приладу є люмінесцентна лампа з антиосколковим покриттям, яка приваблює мух. Розташований у внутрішній частині приладу липкий екран надійно відловлює комах, при цьому вони залишаються непомітними для відвідувачів.

 

Для охоплення більшої площі використовуйте інсектицидні прилади PROPECS Light SP 36 HF або PROPECS Light DS 72 HF. Принцип дії даних ламп не відрізняється від вищевказаного приладу.

Нержавіюча інсектицидна лампа PROPECS Light SP 72 HF N

Інсектицидна лампа PROPECS Light SP 72 HF

Інсектицидна пастка PROPECS Light DS 72 HF

Інсектицидна лампа PROPECS Light DS 72 HF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати на об’єктах з відкритим доступом до продуктів харчування інсектицидні прилади з липким екраном. Так як після вилову фрагменти комах не потрапляють в сировину.

Дотримуйтеся рекомендацій і використовуйте сучасне обладнання для вилову комах, і тоді мухи Вас не потурбують.

 

* Придбати інсектицидні прилади для знищення мух можна в нашому Інтернет-магазині.

 

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter