Підвищення кваліфікаційного рівня співробітників компанії PROPECS

19-20 грудня 2018 року було проведено навчання для підвищення кваліфікаційного рівня технологів компанії PROPECS. У перший день тренінгу дирекція поділилася теоретичним і практичним досвідом у сфері інтегрованого контролю шкідників. Були розглянуті основи техніки безпеки, організація і проведення разових робіт і правила експлуатації обладнання власного виробництва.

На другий день експерт центру “BAYKALOVE“, бізнес-тренер провів тренінг на тему «Стратегічне планування і переговори». В рамках навчання наші співробітники отримали знання, вміння і навички в плануванні і постанові завдань для налагодження робочого процесу і підвищення ефективності роботи. Кожен учасник був нагороджений відповідним сертифікатом.

Також було проведено збори, на якому підбито підсумки 2018 року, обговорено плани на прийдешній 2019 рік і складений чіткий план дій.

Компанія PROPECS не зупиняється на досягнутому, розвиток професійних навичок співробітників і висока якість послуг – основа успіху і стратегічного розвитку бренду.

DSC_0851

DSC_0882

DSC_0893

DSC_0899

DSC_0909

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter