Pest Control згідно вимог Organic Standard

З самого початку діяльності ТМ PROPECS прогне надавати послуги для забезпечення зберігання якісної продукції. TM PROPECS є першою організацією, яка розробила технологію контролю шкідників на підприємствах органічної продукції та сертифікувалась згідно вимог Organic Standard.

Тепер органічна технологія контролю шкідників доступна всім!

Кожен виробник органічної продукції в Україні тепер може не перейматися питанням захисту сировини та товарів, адже ефективна система Pest Management від TM PROPECS враховує всі особливості виробництва, зберігання та транспортування органічної продукції.

Впровадження контролю шкідників на підприємствах харчової промисловості та сільського господарства потребує особливих зусиль та відповідального ставлення. Фахівці TM PROPECS мають необхідні теоретичні та практичні навички, необхідні для боротьби зі шкідниками, адже при виробництві органічної продукції категорично заборонено використання будь-яких хімічних сполук.

Маєте додаткові питання? Звертайтесь за номерами телефонів +380982689893, +380673517077, +380443617077. Ми відповімо на всі Ваші питання та проконсультуємо стосовно ефективної системи контролю шкідників, що відповідає вимогам Organic Standard.

Organic Standard

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter