Компанія «PROPECS» використовує біологічні методи боротьби з комахами, одним з яких є біо – обробка репеллентними препаратами, які мають довгостроковий захист від різних видів комах (комарів, мошок, ос, мух, кліщів, москітів та ін.). Даний метод є одним з найбільш ефективних і екологічно обґрунтованих методів захисту.

Фахівці компанії мають багаторічний досвід роботи, використовуючи сучасне німецьке обладнання, а також сертифіковані препарати і засоби, які дозволяють провести всі роботи безпечно для Вашого здоров’я та оточуючих.

 

Ми гарантуємо:

  • Тривалу відсутність шкідливих комах на Вашій території;
  • Безпечне проведення робіт;
  • Оперативне реагування на проблему протягом кількох годин;
  • Високу ефективність і якість проведених робіт;
    (Що підтверджується сертифікатом гарантії якості);

Надання послуг у зручний для Вас час!

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ

З приходом теплих днів більшість власників ресторанно-готельних комплексів або інших об’єктів з відкритими територіями задаються питанням як позбутися від комарів на ділянці, а також вберегти своїх відвідувачів від укусів цих комах і настирливого пискливого дзижчання. Обробка від комарів – є однією з послуг компанії PROPECS (Пропекс). Наші фахівці знають, як боротися з комарами на будь-яких територіях безпечно і ефективно. Обробка ділянки від комах має на увазі комплексне знищення комарів і їх личинок на об’єкті. Досвідчені співробітники нашої компанії можуть за допомогою сертифікованих засобів та сучасного обладнання захистити Вас і Ваших клієнтів від зараження небезпечними захворюваннями, які переносять ці докучливі комахи. Захист від комарів передбачає професійний підхід до вирішення даної проблеми. Замовляйте послуги по боротьбі з комарами прямо зараз по телефону +380673517077 або через форму замовлення на сайті.