Обробка від комарів в Україні

З настанням бажаної теплої погоди, в нашому житті з’являються настирливі комарі. Прокидатися вони починають на початку травня, а пік їхньої активності доводиться на середину літа. За цей час розвивається до трьох поколінь кровопивців, а зимують вони в теплих місцях, під листям або в підвалах. Комарі доставляють величезний дискомфорт, їх укуси і неприємний писк перетворюють життя в постійну боротьбу з комахами. А проживання по сусідству з водоймами обертається муками. Укус комара тягне за собою не тільки свербіж та почервоніння, а й може викликати сильну алергічну реакцію, а також ймовірність зараження небезпечними інфекційними захворюваннями, такими як малярія і дирофіляріоз.

Комарі проходять чотири стадії протягом свого розвитку: яйце – личинка – лялечка – імаго. Тривалість життя комара становить приблизно місяць. Самки комарів дуже плідні, і у відповідних умовах, чисельність комах може рости в геометричній прогресії. Для кладки яєць самка шукає скупчення води. Комарі неактивні в денний час, а з настанням сутінків летять на пошуки їжі. Самці комара не шкодять людині, тому що харчуються нектаром квітів. У свою чергу, самці потрібна кров для розвитку яєць, і, якщо вона знаходить джерело крові і напивається нею, може відкласти в воду 200-300 яєць. І вже за 15 днів вони формуються на дорослу особину. Тому велику роль відіграє професійна своєчасна обробка від комарів.

обробка від комарів в україні

Особливо гостро питання знищення комарів постає перед власниками баз відпочинку, санаторіїв, заміських комплексів, ресторанів і кафе з відкритими терасами, продуктових магазинів, супермаркетів, а також інших відкритих територій, де найчастіше перебувають люди і діти. Народні засоби і самостійна обробка від комарів не завжди є ефективними, і діють досить короткочасно. Вирішити дану проблему можуть фахівці компанії PROPECS (Пропекс).

Знищення комарів проводитися за допомогою сучасного обладнання і якісних препаратів, які не викликають алергічних реакцій, нешкідливі для навколишнього середовища, людей і нецільових тварин. Наша компанія застосовує якісні методи обробки, використовуючи високоефективні засоби, які спрямовані на винищення комарів. Професійна обробка території від комарів вбереже Ваш бізнес від незадоволених клієнтів, і, в свою чергу, від економічних втрат. Замовляйте обробку від комарів через форму замовлення на сайті або по телефону +380673517077, і співробітники нашої компанії, що мають великий досвід в боротьбі з шкідниками, вирішать завдання з максимальним ефектом. Літо без комарів – реально!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter