Обробка від кліщів: професійна дезінсекція від PROPECS

З приходом теплих весняних днів настає активний період в житті іксодових кліщів, які несуть величезну небезпеку для Вас і Ваших клієнтів, будучи переносниками таких інфекційних захворювань, як енцефаліт і бореліоз. Друге захворювання стало серйозною проблемою, так як вражає серцево-судинну, нервову системи, опорно-руховий апарат і суглоби. Як і багато інших, даний вид кліщів є поліфагом, тобто може харчуватися кров’ю людей, різних тварин, птахів і рептилій. Щороку страждають від укусів кліщів більше 20 тисяч українців, а близько 2 тисяч з них заражаються інфекційними захворюваннями.

Особливу увагу на даних шкідників слід звернути власникам ресторанів з відкритою терасою, ресторанно-готельних комплексів і заміських клубів відпочинку, а також об’єктів, які розташовані в парковій зоні. Уберегти Ваш бізнес від втрат допоможе компанія PROPECS (Пропекс). Наші фахівці проводять як профілактичні, так і винищувальні роботи зі знищення кліщів на ділянках будь-якого типу.

Боротьба з кліщами проводитися досвідченими професіоналами за допомогою сертифікованих препаратів і сучасного обладнання. Обробка ділянки від кліщів полягає в розпиленні засобу в місцях потенційного скупчення і проживання комах: кущі, траву і дерева. Застосування хімічних препаратів під час проведення дезінсекції на відкритих територіях має згубний вплив на кліщів. Ми наполегливо не рекомендуємо проводити обробки від кліщів своїми силами, так як для проведення ефективної дезінсекції необхідно враховувати цілий ряд факторів, які впливають на результат.

обробка від кліщів дезінсекція

Ми надаємо послуги по боротьбі з кліщами у зручний для Вас час, тому Вам не доведеться припиняти роботу підприємства. Перед проведенням робіт наші фахівці проведуть первинну інспекцію і підберуть комплекс спеціальних препаратів для досягнення найкращого результату. Кілька обробок території від іксодових кліщів за весняно-літній період вбереже Вас і відвідувачів від зараження інфекційними захворюваннями.

Якщо Вас цікавить додаткова інформація або детальна консультація професіоналів – телефонуйте за номером +380673517077 або заповнюйте форму замовлення на сайті.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter