Обробка території від комарів

Теплі дні літа приносять масу задоволення, особливо, коли проводиш дозвілля на територіях готельних чи заміських комплексів серед лісу. Проте, існує певна проблема, яка може зіпсувати весь відпочинок – комарі. Кожен власник ресторанно-готельного комплексу, бази відпочинку або ресторану з відкритою терасою переймається наявністю літаючих шкідників на території. Адже, комар-пискун завдає значного дискомфорту, живиться кров’ю людей та є переносником багатьох захворювань. Проте, не слід занепадати духом, вихід є – обробка території від комарів фаховою компанією.

Обробка території від комарів – дієвий захист Ваших відвідувачів та персоналу від настирливого писку та укусів цих комах. Дана послуга має на увазі проведення дезінсекції території закладу, кущів, дерев, які на ній знаходяться, спеціальними репелентними препаратами, які мають довгостроковий захист від різноманітних комах, в тому числі і комарів, та є абсолютно безпечними для людей.

Даний метод боротьби з комарами та іншими комахами є досить ефективним при умові проведення дезінсекції фахівцями та з дотриманням всіх норм та правил.

Фахівці PROPECS мають успішний багаторічний досвід у проведенні обробок територій від комарів та інших літаючих шкідників. Під час надання послуг з дезінсекції використовується сучасне обладнання та перевірені препарати, які дозволяють проводити всі роботи безпечно для здоров’я.

Як проводиться обробка території від комарів?

Обробка від комарів починається з детального обстеження об’єкту на наявність осередків розвитку личинок шкідників. До цих осередків відносять будь-які водойми, болота, калюжі, резервуари з водою та вологі підвали або ями, в які полюбляють відкладати личинки комарів та в подальшому там розвиватись. Дані місця підлягають більш ретельній обробці спеціальними препаратами.

На скільки вистачає обробки від комарів?

Тривалість дії препаратів в середньому складає 3 тижні за сприятливих умов. Проте, якщо після обробки ділянки підеш дощ, існує ймовірність того, що препарат, яким проводились роботи, просто змиється. Після чого обробку необхідно повторити.

Для подовження терміну захисної дії, обробки слід проводити регулярно.

обробка території від комарівЗахиститись від комарів та інших комах можна також за допомогою інсектицидних приладів для знищення комах PROPECS Light. Дані прилади випромінюють ультрафіолетове світло, яке приваблює комах до пастки. Також, інсектицидна лампа обладнана липким екраном, до якого надійно приклеюються комахи.

Ви можете не перейматись, що Ваші відвідувачі помітять виловлених комарів та інших шкідників, адже конструкція інсектицидних приладів ретельно приховує липкий екран.

Для сезонних бізнесів ми маємо чудову пропозицію! Ви можете взяти в оренду інсектицидні прилади для знищення комах та не перейматись дискомфортом відвідувачів через комарів. Детальніше про послугу оренди інсектицидних ламп можна дізнатись тут.

Якщо Ви маєте додаткові питання, що стосуються захисту від комарів, телефонуйте за номерами телефонів +380673517077, +380443517077 або залишайте заявку на консультацію на сайті. Наші фахівці дадуть відповіді на всі питання.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter