Обладнання для дератизаційних робіт

Дератизаційні роботи представлені інтегрованими методами захисту від гризунів. Це використання відповідного обладнання та засобів для відлову, отруєння та відлякування гризунів. Зокрема для родентицидної принади використовуються принадні пастки різних модифікацій – пластикового та металевого зразків. Для відлову гризунів в приміщеннях використовуються механічні та клейові пастки.

ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР KO-1

Для проведення якісної дератизації доцільно використовувати принадні контейнери. Наша компанія розробила спеціальні пастки для мишей та пацюків для розміщення родентицидної принади, які є досить стійкими до агресивних погодних умов. Під час боротьби з гризунами вони використовуються на зовнішньому периметрі споруд та території харчових підприємств, складів, елеваторів, магазинів та інших об’єктах промисловості. Контейнер виготовлений з оцинкованої сталі 0,55 мм, всередині присутній спеціальний стержень, на який нанизується отрута для мишей та пацюків, що в майбутньому не дозволяє гризунам розповсюджувати препарат по території. Кришка на принадному ящику захищає принаду від забруднення та надмірного зволоження, також фіксується в закритому стані, що запобігає доступу до отрути стороннім людям та нецільовим видам тварин. Купити принадний контейнер для гризунів КО-1 за приємною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині.

ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР STONE

Принадний контейнер Stone – професійний засіб для проведення дератизаційних робіт. Призначений для розміщення родентицидної принади, використовується назовнішній території об’єктів. Дана модель для боротьби з гризунами поєднує в собі непомітність та функціональність. ЇЇ доречно використовувати при оформленні ландшафтного дизайну. Контейнер для отрути виготовлений з високоякісного поліпропілену, оснащений блоком зі стрижнем для розміщення принади. Габаритні розміри: 245×195×105 мм. Обладнання для дератизації цього типу оснащене системою блокування, що не дозволяє гризунам розповсюджувати отруту з контейнера, а також обмежує доступ до родентициду стороннім особам або нецільовим тваринам. Ви можете з легкістю позбутися мишей та пацюків замовивши принадний контейнер Stone в нашому інтернет-магазині.

ЖИВОПАСТКА О-1

Для якісного проведення дератизаційних робіт компанія PROPECS (Пропекс) пропонує живопастку О-1. Контейнер даної модифікації призначений для розміщення клейових пасток з метою відлову та знищення гризунів, які являються переносниками небезпечними захворювань. Пастка для мишей та пацюків виготовлена з оцинкованої сталі 0,55 мм, за рахунок цього є стійкою до агресивних погодних умов. Для відлову гризунів всередину контейнера необхідно розмістити основу з клеєм, яку після відлову мишей або пацюків з легкістю замінюється на нову. Мишоловка з липкою основою використовується всередині приміщень харчової промисловості, с/г комплексу, сегменту HoReCa, магазинах, складах, логістичних центрах та інших типах підприємств. Замовляйте високоякісні живопастки О-1 в нашому інтернет-магазині за приємною ціною!

ПРИНАДНИЙ КОНТЕЙНЕР CORAL

Для боротьби з гризунами, компанія PROPECS (Пропекс) реалізовує ефективне обладнання для дератизації. Принадний контейнер Coral використовується на зовнішньому периметрі споруд та призначений для розміщення родентицидної принади. Контейнер для отрути виготовлений із високоякісного поліпропілену, габаритні розміри 325x255x155 мм. Ящик оснащений блоком зі стержнем для розміщення принади, який не дає можливості гризунам розповсюджувати отруту по території. Подвійна система блокування на ключ не дозволяє потрапити до родентициду стороннім особам або нецільовим тваринам. Купуйте принадний контейнер Coral в нашому інтернет-магазині та зможете позбутися мишей та пацюків на тривалий термін.

ЖИВОПАСТКА PFMVZ

Посилений контейнер для дератизаційних робіт – живопастка PFMVZ. Дана модель оснащена моніторинговим віконцем та системою блокування, використовується для розміщення клейових пасток для знищення мишей та пацюків. Контейнер стійкий до корозії та не піддається зовнішнім впливам за рахунок покриття молотковою фарбою. Для відлову гризунів всередину розміщується підложка з клеєм, яка після їх відлову замінюється на нову. Наявність віконця для візуального виявлення шкідника дає можливість зменшити час на обслуговування контейнера. Мишоловка PFMVZ оснащена системою блокування, що не дає можливості потрапити всередину обладнання нецільовим видам тварин. Пастки для пацюків та мишей застосовуються на підприємствах харчової промисловості, складах, магазинах, елеваторах та логістичних центрах. Сучасне обладнання для дератизації різних модифікацій, в тому числі і живопастку PFMVZ для знищення шкідників, можна придбати в нашому інтернет-магазині за приємною ціною.

ЖИВОПАСТКА PO-1

Живопастка PO-1 – посилений контейнер для відлову мишей та пацюків, виготовлений з оцинкованої сталі 1,5 мм. Призначений для розміщення всередину клейових пасток, які після відлову гризунів легко оновлюється. Пастки для мишей та щурів даної модифікації рекомендовані до застосування на підприємствах з високим ризиком пошкодження дератизаційного обладнання. Використовується для проведення дератизації на об’єктах харчової промисловості, с/г комплексах, складах, логістичних центрах, магазинах та інших типах приміщень. Мишоловка стійка до корозії та зовнішніх впливів. Придбати живопастку PO-1 для знищення гризунів за привабливою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині.

ЖИВОПАСТКА O-1 N

Для відлову та знищення гризунів компанія PROPECS (Пропекс) пропонує посилений контейнер O-1 N для розміщення клейових пасток. Пастка для мишей та пацюків використовується всередині приміщень с/г комплексів, сегменту HoReCa, харчових підприємств, магазинів, складів, логістичних центрів та інших об’єктах, де підвищений рівень вологості. Живопастка виготовлена з нержавіючої сталі 0,8 мм, що дозволяє їй бути стійкою до корозії та агресивних середовищ. Під час дератизації всередину мишоловки розміщується основа з клеєм, яка після відлову гризуна з легкістю замінюється на нову. Замовити живопастку O-1 N за приємною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині.

ЖИВОПАСТКА PFMV

Живопастка PFMV – посилений контейнер для дератизації, оснащений моніторинговим віконцем. Пастка для мишей та пацюків використовується для розміщення клейових пасток для відлову і знищення шкідників. Покриття молотковою фарбою дає можливість контейнеру володіти високими антикорозійними властивостями і, в свою чергу, не піддаватися зовнішнім впливам. Всередину живопастки розміщується основа з клеєм, яка опісля відлову гризунів замінюється на нову. Мишоловка оснащена віконцем для візуального виявлення шкідника, яке дає можливість зменшити час на обслуговування. Пастки для пацюків та мишей використовується всередині підприємств будь-якого типу. Якісне обладнання для дератизації Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

МЕХАНІЧНА ПАСТКА SNAPPA

Механічна пастка для відлову гризунів SNAPPA відмінна альтернатива контейнерам в таких місцях, де використання родентицидних засобів заборонено. У даній пастці для гризунів можна з легкістю перевірити кількість з’їденої принади або очистити пастку без дотику до її вмісту. Отвір в пастку розміщено таким чином, що гризун може проходити через нього тільки в одному напрямку. Пристрій для знищення гризунів стійкий до погодних умов. Мишоловка реалізується в комплекті з ключем, яким з надійністю можна закрити контейнер, попередивши доступ до неї стороннім особам або нецільовим тваринам. Придбати механічну пастку для гризунів SNAPPA та інше дератизаційне обладнання можна в нашому інтернет-магазині.

МЕХАНІЧНА ПАСТКА PMK

Кутова механічна пастка PMK призначена для відлову та знищення мишей всередині приміщень будь-якого типу. Пастка не потребує клейової основи для відлову гризунів, тому її можна сміливо використовувати в місцях з високою запиленістю та низькими температурами, наприклад. Мишоловка оснащена оглядовим віконцем, що дозволяє в будь-який час здійснити моніторинг на наявність шкідників. Ергономічний дизайн пастки дозволяє не лише розміщувати її біля кутів та відловлювати гризунів за допомогою двох незалежних входів, але й мінімізує ризики її пошкодження. Купити механічну пастку для гризунів PMK можна в нашому інтернет-магазині.

МЕХАНІЧНА ПАСТКА PMР

Прохідна механічна пастка PMP застосовується всередині будь-яких приміщень, навіть в дуже запилених місцях та місцях із низькою температурою. Наявність у пастки для гризунів двох незалежних входів із спеціальними механізмами дозволяють без переналаштування відловлювати декілька мишей. Сучасний дизайн оглядового віконця, яким обладнана пастка, дозволить в будь-який час самостійно здійснювати моніторинг на наявність гризунів. Прохідну механічну пастку PMP для відлову та знищення мишей Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Дізнатися ціни

Close