Нові інсектицидні лампи PROPECS Light DS36 та SPM

В теплу пору року підприємців особливо турбує питання, що стосується боротьби з літаючими комахами. особливо це актуально для підприємств торгівлі, кафе, барів, ресторанів, кондитерських, пекарень, тобто для тих бізнесів, що працюють з відкритою продукцією та сировиною.

Ефективним рішенням для невеличких підприємств є оптимізовані інсектицидні лампи для знищення комах PROPECS Light DS36 та PROPECS Light SPM.

Вони менші за своїх аналогів PROPECS Light DS72 та PROPECS Light SP36/72 , проте не менш дієво справляються з задачею відлову літаючих комах.

Нижче пропонуємо більш детально ознайомитись із кожною моделлю лампи.

Інсектицидна лампа PROPECS Light DS36

Оновлена модель приладу PROPECS Light DS72. Відмінно виконує функції вилову таких літаючих комах, як мухи, мошки, дрозофіли, міль, комарі та інших. Дана модель інсектицидного обладнання більш мобільна, не громіздка та ідеально підходить для невеликих приміщень.
Галузь застосування знищувача комах поширюється на виробництва, де присутня відкрита продукція, супермаркети, магазини та великі торгові мережі, їдальні, готелі, кафе, бари, ресторани та їх кухні, пекарні та кондитерські.

Інсектицидна лампа PROPECS Light DS 36 має аналогічний PROPECS Light DS 72 принцип дії. Спеціальні люмінесцентні лампи, що поставляються в комплекті, випромінюють ультрафіолетове світло. Комахи летять на світло на сідають на двосторонній липкий екран, що розміщений по центру пастки, і міцно приклеюються до нього. Ефективність приладу для знищення комах підсилює спеціальний феромон, що міститься в клейкій основі екрану, адже, він додатково їх приваблює.

Інсектицидна лампа PROPECS Light DS 36 зручна у використанні. Не потребує особливих зусиль для заміни липких екранів та спеціальних люмінесцентних ламп.

Відкрита конструкція лампи дозволяє випромінювати світло з двох сторін в радіусі 120 м2.

Комплектація приладів для вилову мух, мошок та інших літаючих комах включає сам прилад, дві люмінесцентні лампи з ультрафіолетовим випромінюванням та двосторонній липкий екран.

Радіус дії: 120 м2

Потужність: 2 х 18 Вт

Габарити: 630 х 165 х 310 мм

Ступінь захисту: IP 54

Вага: 3,5 кг

 

Інсектицидна лампа PROPECS Light SPM

Оновлена модель PROPECS Light SP 36, яка має дещо менші розміри, проте не поступається у виконанні своїх основних функцій: вилов та знищення комах. Вона є більш мобільною, зручною у використанні за рахунок дещо вужчих габаритів.

Електричний прилад для вилову комах PROPECS Light SPM рекомендований до використання на підприємствах харчової промисловості, у торговельних мережах, магазинах, супермаркетах, відмінно підійде для кафе, ресторанів та інших закладів харчування, кондитерських та пекарень. Радіус дії лампи становить 80 квадратних метрів.

Інсектицидні лампи PROPECS Light SPM за рахунок особливого випромінювання від люмінесцентних ламп більш ефективно приваблюють комах, зокрема, хатніх мух, дрозофіл, вогнівок, комарів та інших.

Прилад для знищення комах PROPECS Light SPM оснащений липким екраном GB/FK 620 х 200 мм, в складі липкої основи якого входять феромони, які додатково приваблюють комах та значно підвищують ефективність приладу.

Принцип дії інсектицидної лампи полягає в наступному: випромінювання від люмінесцентних ламп та феромони, що є у складі липкого екрану, приваблюють комах, які, в свою чергу, сідають на клейку основу липкого екрану та надійно приклеюються до неї.

Конструкція електричного інсектицидного приладу за рахунок захисного блоку ретельно приховує екран з виловленими комахами. Також, заміна липкого екрану не потребує особливих зусиль та тривалого часу. Змінювати екрани потрібно по мірі заповнення площі виловленими комахами або забруднення пилом чи іншими речовинами.

Радіус дії: 80 м2

Потужність: 2 х 18 Вт

Габарити: 630 х 205 х 180 мм

Ступінь захисту: IP 20

Вага: 2,5 кг

 

Інсектицидні лампи для вилову мух, мошок та інших комах виготовляються у білому кольорі. Проте, є можливість виготовити прилади в іншому кольорі з палітри під замовлення. Термін виготовлення складає 30 днів. Дана функція доступна по попередній 100% оплаті замовлення.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter