Навчальний науково-практичний семінар «Значення систематики для прикладної ентомології»

5 вересня в Інституті фізіології рослин та генетики НААН України директор компанії «PROPECS» Денис Петрович Середняк виступив з доповіддю на науково-навчальному семінарі «Значення систематики для прикладної ентомології», на якому були присутні наукові співробітники, ентомологи – аматори та фахівці із захисту рослин.

386111

Денис Петрович зробив презентацію доповіді на тему: «Особливі умови діагностики комах при проведенні знезараження хлібних запасів від шкідників».

Дана тема достатньо актуальна для фахівців карантину та захисту рослин, а також і для представників підприємств, які займаються зберіганням, переробкою та реалізацією зернових у країни близького та дальнього зарубіжжя.

Також у програмі семінару були представлені доповіді провідних вчених і фахівців в галузі захисту рослин і прикладної ентомології, одними з яких були такі:

  • значення систематики для прикладної ентомології та особливості застосування таксономічних назв комах;
  • систематика кліщів в практиці захисту рослин;
  • основні напрямки і методи зоогеографічних досліджень;
  • систематика шкідливих і корисних комах в інтегрованих системах захисту рослин Ізраїлю;
  • систематика комах за оцінювання сортів сільськогосподарських культур на стійкість до пошкодження шкідниками;
  • систематика шкідників і прогноз їх поширення.

Даний семінар є гарним прикладом в поширенні ентомологічних знань в суспільстві, що займає особливу роль для розвитку прикладної ентомології в Україні та підвищенні кваліфікації фахівців у сфері карантину та захисту рослин.

Висловлюємо щиру подяку «Українському ентомологічному товариству», а також спеціалістам Інституту захисту рослин НААН України, Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАНУ, факультету захисту рослин НУБіП України, бажаємо Вам успіхів та процвітання.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter