Міфи в сфері Pest Control

Загальновідомо, що різні шкідники є не тільки переносниками багатьох захворювань та інфекцій, але й шкодять зерновим культурам, псують готові вироби з текстилю, товари з натуральної шкіри, завдають шкоди фасадам, а також руйнують багато іншого. Вони живуть в оселях і офісах, на виробництві і в зерносховищах, на огородах і садах, на полях і т.д. Методи боротьби повинні включати не тільки разове знищення шкідників, але й попередження їх появи в майбутньому. У даних випадках і необхідний Pest Control. Адже це комплекс заходів, спрямований на знищення різних шкідників: тварин, гризунів, комах і т.д. на певній території. Варто відзначити, що в систему Pest Control входять не тільки дії, які спрямовані на обмеження чисельності шкідників, але й додаткові заходи щодо запобігання розмноження і захисту від їх шкоди.

Компанія «PROPECS» – лідер в сфері Pest Control, надає професійні послуги в боротьбі з шкідниками згідно міжнародних стандартів (FSSC 22000 (НАССР, ISO 22000), IFS (HACCP, GMP, GLP, GHP, CIES) NPMA, AIB, BRC).

Vbab

Використовуючи комплексний підхід і сучасні засоби та методи, які сприяють досягненню високої ефективності в системі інтегрованого контролю шкідників, ми зустрілися з різними міфами з боку наших і потенційних клієнтів. На прикладі нашої компанії, спробуємо їх розвіяти.

Міф 1. Безліч використаних засобів при дезінсекції – токсичні та шкідливі для здоров’я.

Варто зазначити, що сьогодні, під час проведення робіт у сфері Pest Control більшість компаній використовують високоякісні сучасні препарати, які пройшли відповідні випробування. Ці препарати не мають запаху, не токсичні та безпечні для навколишнього середовища. Так, наприклад компанія «PROPECS» використовує біопрепарати, які призначені для застосування в лікарнях, готелях, місцях громадського харчування, на підприємствах харчової промисловості, а також в навчальних закладах.

Міф 2. Після проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт залишаються різні сліди та плями.

Основна мета нашої компанії – надати захист і безпеку, в тому числі від різних наслідків, таких як сліди, плями та неприємний запах. Ми також надаємо основні рекомендації, яких варто дотримуватися до і після проведення робіт.

Міф 3. Санітарний день. 

sanitarnii-den

Багатьох підприємств лякає це слово, адже це означає, що компанії варто призупинити свою роботу на день (а то і більше), тим самим втративши деяку частину фінансового доходу. Відзначимо, що фахівці компанії «PROPECS» працюють у зручний для кожного підприємства час – 24/7. Тому, Ви можете сміливо забути про санітарний день раз і назавжди.

Міф 4. Сильний запах померлих шкідників – як бути?

Сьогодні, багато компаній використовують різне обладнання, призначене для дератизаційних робіт. Наша компанія використовує сучасне обладнання (приманочні контейнера, механічні пастки, живоловки), а також професійні препарати як додатковий засіб. В результаті поїдання цих препаратів, гризуни намагаються максимально вибігти на вулицю, де гинуть поза приміщенням. Відзначимо, що в таких засобах присутній вміст муміфікаторів, що сприяє неможливим розкладання трупів шкідників.

DSC_4015Міф 5. Професіонал і фахівець – це рідкість.

Фахівці компанії «PROPECS» мають успішний багаторічний досвід усунення шкідників на великих підприємствах України: харчової промисловості, логістичних центрах, сільськогосподарських приємствах, супермаркетах та ін. У нашій команді працюють вчені з захисту рослин, дезінфекційної справи, ентомології та орнітології, які готові надати професійну допомогу та необхідні рекомендації у вирішенні найскладніших проблем. Ми проводимо навчання наших співробітників, щорічні медичні комісії, а також ретельний відбір співробітників, спрямований на підвищення і утримання високого рівня обслуговування клієнтів.

Міф 6. Навіщо потрібні компанії, якщо від шкідників можна позбутися самостійно?

Ми вважаємо, що це найпоширеніша помилка! Адже, побутові засоби, які пропонують магазини і ринки не взмозі позбавити Вас від шкідників (комах і гризунів) раз і назавжди. Вони тільки зменшать їх чисельність, але з часом, ця проблема виникне знову і знову, і так до безкінечності. Знищення шкідників – це комплексний процес, який включає використання обладнання, препаратів, а також постійний моніторинг, оцінка ризиків від шкідливих організмів, їх видового складу та ступеня зараженості. Адже будь-яка компанія, яка працює в сфері Pest Control, дає гарантію на якість і безпеку, що важливо в проблемі боротьби зі шкідниками.

Міф 7. Коштують послуги компанії дорого, але вирішити проблему можна і задешево, варто пошукати.

Якісні послуги, за визначенням, не можуть коштувати дешево. Адже, витративши кошти, Ви отримуєте комплексну послугу: сучасні імпортні препарати і обладнання, кваліфіковану праця фахівців, відповідне документальне підтвердження. Багато компаній на ринку пропонують свої послуги за прийнятні ціни. Але варто задатися питанням: «А чому так задешево?». Адже послуга не може коштувати копійки, тим більше високопрофесійна послуга. Вартість послуг компанії «PROPECS» визначається після проведення попередньої первинної інспекції підприємства з метою проведення аналізу небезпечних факторів, виявлення критичних контрольних точок, визначення процедури моніторингу, особливостей розташування, загальної оцінки ризиків від шкідливих організмів, їх видового складу і ступеня зараженості. Для постійних клієнтів діють знижки! Первинна консультація та виїзд на об’єкт – безкоштовно!

Більше цікавої інформації Ви зможете знайти на сайті. А також підписуйтесь на нашу сторінку у Facebоok, щоб бути завжди в курсі останніх новин та подій в сфері Pest Management.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter