Методи захисту від гризунів під час міграції

З настанням холодної пори, дрібні гризуни починають мігрувати. У зв’язку з цим, компанії, які розташовані неподалік полів, схильні до ризику навали полівок і мишей і повинні задуматися про методи захисту від шкідників для свого підприємства.

«Мишачий сезон» починається з вересня по жовтень. В цей час гризуни шукають теплий притулок з їжею, щоб комфортно перезимувати. Переміщаючись в приміщення підприємств, вони завдають відчутної шкоди, так як псують і забруднюють продукти харчування, сировину і обладнання, а також переносять небезпечні інфекційні захворювання.

На відміну від інших звірів, полівки і миші не впадають в сплячку взимку, тому продовжують свою активність навіть у люті морози.

Мінімізувати збитки від шкідливих гризунів можна за допомогою впровадження системи контролю шкідників на підприємстві. Вона передбачає комплексний захист об’єкта шляхом проведення дератизаційних робіт.

Дератизація являє собою комплекс заходів, спрямованих на запобігання розмноження і знищення шкідливих гризунів (мишей, полівок, щурів).

Дератизаційні роботи представлені інтегрованими методами захисту. А саме, використання в роботі сучасного обладнання, яке представлене широким модельним рядом принадних контейнерів і живопасток.

Принадні контейнери використовуються на зовнішньому периметрі підприємства, тобто під парканом і під будівлею. У контейнер розміщується родентицид, поїдаючи який миша гине. Даний препарат заборонено використовувати всередині приміщення, тому наші фахівці там використовують живопастки металевого і пластикового зразків.

Міграція гризунів. Методи захисту

Живопастки розміщують всередині приміщення, особливу увагу приділяючи місцям, де ризик проникнення гризунів дуже великий – це вхідні двері, рампи, місця біля нір і т.д. Липка основа, яка розміщується всередині живопастки, надійно утримує гризуна після вилову.

Існують також механічні пастки для гризунів, які ефективно справляються з їх виловом.

Замовити послуги дератизації на підприємстві або придбати пастки Ви можете, зателефонувавши за номерами телефонів +380673517077, +380443617077.

Наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас і порекомендують ті методи захисту, які принесуть Вам максимальний результат у боротьбі з шкідниками.

Щоб зробити свій об’єкт менш привабливим для гризунів, дотримуйтеся декількох рад:

– герметизують діри в паркані і по периметру будівлі;

– підтримуйте територію і приміщення в належному санітарно-гігієнічному стані, вчасно косіть бур’ян і розбирайте завали;

– своєчасно викидайте сміття і спорожняйте сміттєві баки;

– зберігайте сировину і продукти в важкодоступних для гризунів місцях.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter