Механічна кутова мишоловка РМК

Чи знали Ви, що пік активності мишей припадає на весняний та осінній період? Саме в цей період вони завдають чималої шкоди різним підприємствам: харчовій промисловості, сільськогосподарським комплексам, торговельним мережам, логістичним центрам, а також підприємствам сегменту HoReCa (кафе, готельно-ресторанному бізнесу). Тому в цей час необхідно забезпечити максимальний захист продукції, сировини і обладнання від гризунів, використовуючи якісні засоби та обладнання.

Забезпечити безпеку та позбутися гризунів допоможе механічна кутова мишоловка РМК. Кутова пастка для мишей виготовлена ​​з високоякісної оцинкованої сталі, є стійкою до корозії і пошкоджень. Дуже добре підходить підприємствам, яким властива висока запиленість і низький температурний діапазон. Дана модифікація обладнання для вилову мишей не вимагає використання клейових пасток, що дозволить підприємству відповідати Organic Standart, де використання родентицидів не бажано.

Кутова мишоловка РМК

Пастка оснащена прозорим віконцем, що дає можливість здійснювати моніторинг відловлених мишей без необхідності її відкриття. Кутова мишоловка дозволяє відловлювати відразу кілька особин. В обслуговуванні не вимагає особливих зусиль.

Механічна пастка РМК значно заощадить Ваш бюджет, адже замість двох пасток для мишей у Вас є можливість використовувати всього лише одну кутову.

Кутова мишоловка РМК

Фахівці компанії PROPECS (Пропекс) рекомендують встановлювати пастки для мишей РМК в кутах приміщень, з огляду на їх фізіологію. Адже при переміщенні гризуни рухаються уздовж стін і парканів.

Кутова мишоловка РМК доступна для замовлення в нашому інтернет-магазині. Також Ви можете замовити її за номерами телефону +380673517077 або +380443617077. Наші фахівці з радістю допоможуть з вибором устаткування, а також безкоштовно нададуть рекомендації щодо їх ефективної установки, і Ви зможете з легкістю позбутися гризунів.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter