Липка продукція

Для відлову та моніторингу чисельності комах, а також визначення їх видового складу ми пропонуємо липкі феромонні пастки. Липка продукція не містить сторонніх запахів і отруйних речовин та абсолютно безпечна для використання в побуті і на підприємствах харчової промисловості. Завдяки феромонам, які приваблюють комах, липка продукція працюює ефективно протягом довготривалого часу.

FEROBAND

Спеціалізована феромонна пастка для відлову різних видів вогнівок та молі, зокрема: південної комірної, млинової, шоколадної, какаової вогнівок та зернової, хлібної, комірної, сухофруктової та платяної молі. Пастки обладнані липкою стрічкою для зручного кріплення до будь-якої поверхні. Радіус дії пастки 200 – 400 м2.

INSECTBAND

Спеціалізована феромонна пастка для відлову різних видів тарганів, зокрема: рудого (прусака) та чорного. Приваблює й інші види повзаючих комах, враховуючи мурах та клопів. Дані пастки надзвичайно прості у використанні й складаються за допомогою кріплень. В середині пастки обладнані липкою стрічкою з феромоном. Розміщуються переважно на підлозі в місцях виявлення комах. Радіус дії понад 50 м2.

VETROBAND

Спеціалізована феромонна пастка для відлову різних видів мух, зокрема: хатньої, зеленої та плодової мухи. Дані пастки двох видів – кольорового та прозорого типу. Пастки обладнані липкою стрічкою для зручного кріплення до будь-якої поверхні, враховуючи вікна та стелю. Радіус дії пастки 150 – 200 м2.

BIOLIT

Липка пастка з приманокою — феромонами, для моніторингу наявності молі. Надзвичайно проста у використанні. Являє собою картонний лист. Пастка складається в будиночок, в середині якого знаходиться липка частина пастки. Радіус дії: понад 50 мРозмір: 90 x 105 x 45 мм

ЛИПКИЙ ЕКРАН

Спеціалізований липкий екран для відлову літаючих видів комах, який використовується разом з електричним інсектицидним приладом. До складу липкої основи додається феромон, який додатково принаджує комах. В асортименті представлені екрани з одностороннім та двостороннім покриттям.

Дізнатися ціни

Close