Лампи для відлову комах PROPECS Light

Теплі літні дні завжди тягнуть за собою проблеми з літаючими комахами. Особливо значимою вони є для магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів, складів, логістичних центрів, пекарних і м’ясних підприємств, а також інших об’єктів, де присутня відкрита продукція або сировина.

Для боротьби з літаючими комахами, такими як мухи, мошки, дрозофіли, комарі, бджоли, оси, компанія PROPECS (Пропекс) рекомендує використовувати інсектицидні пастки PROPECS Light (Пропекс лайт) з липким екраном різної модифікації.
Лампи для відлову комах PROPECS Light

Вони ефективно справляються зі знищенням комах, при цьому не дозволяють потрапляти їм на продукти харчування або сировину. Кожна пастка оснащена люмінесцентними лампами, які мають спеціальне захисне покриття (антиосколочную плівку), яке не дає можливість склу та елементам лампи при випадковому розбитті потрапляти в продукцію. Липкий вкладиш, яким укомплектована інсектицидна лампа, надійно утримує відловлених мух, мошок, дрозофіл, чим мінімізує ризик забруднення продукції. Також в складі липкої основи екрана присутній харчової атрактант, який приваблює комах, тим самим збільшуючи ефективність приладу. Для того, щоб не бентежити Ваших відвідувачів або гостей, інсектицидна ловушка обладнана захисним блоком, який приховує екран з відловленими комахами.

Лампи для відлову комах PROPECS Light (Пропекс лайт) власної розробки працюють з різними радіусом дії і здатні цілодобово відловлювати комах в будь-яких приміщеннях.

Для продуктивної роботи лампи для відлову комах, вона повинна бути постійно підключена до джерела живлення, але Вам не варто побоюватися великих витрат на електроенергію, так як всі прилади оснащені електронним баластом HF, який дозволяє економити електроспоживання до 25% і збільшує до 30% термін служби ламп.

З огляду на особливості Вашого підприємства, наша компанія може запропонувати лампи для вилову комах зі сталі, покритої порошковою фарбою, або з нержавіючої сталі, які будуть стійкі до корозії і агресивного середовища.

Ви можете замовити інсектицидні пастки для комах на нашому інтернет-магазині або звернувшись до наших спеціалістів за номерами телефону +380673517077, +380443617077. Співробітники нашої компанії з радістю допоможуть Вам з вибором відповідного приладу і зможуть надати рекомендації щодо їх установки з метою найбільш ефективної роботи.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter