КОНТРОЛЬ ПТАХІВ комплекс спеціальних заходів із застосуванням різних методів і засобів, спрямованих на попередження проникнення птахів на територію і в приміщення підприємства.

Враховуючи особливості сучасного розвитку санітарно-гігієнічного стану на підприємствах харчової промисловості, особливо впродовж останнього часу, все більш актуальною є проблема масової появи птахів, як на території, так і їх потрапляння в середину складських та виробничих приміщень. Проблема з птахами актуальна і в логістичних центрах, торгівельних мережах, полігонах, аеродромах, також і на підприємствах сільськогосподарського призначення (елеватори, комбікормові заводи, склади по зберіганню готової с/г продукції).

Багато людей також стикаються з необхідністю відлякування птахів від власного житла, коли пернаті у великій кількості збираються на дахах і горищах житлових і присадибних приміщень створюючи багато проблем у власній оселі.

Як правило, за видовим складом птахів визначають метод та певні засоби для їх відлякування. Однак, практичний досвід вкотре доводить необхідність використання комплексного методу в який входить низка засобів по відлякуванню різних видів птахів.

Фахівці орнітологи зможуть надати в зручний для Вас час безкоштовну консультацію та запропонують найбільш ефективний метод вирішення проблеми:

  • Звукові біоакустичні відлякувачі;
  • Візуальні відлякувачі птахів;
  • Проти присадні засоби;
  • Муляжі хижих птахів;
  • Репелентні засоби від птахів;

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Боротьба з птахами є невід’ємною частиною підтримки прийнятного санітарно-гігієнічного стану об’єкту. Голуби, горобці та інші пернаті несуть велику шкоду підприємствам, так як розносять небезпечні інфекційні захворювання, забруднюють продукти на складах і в магазинах, псують фасад і електричні дроти, що провокує збої в роботі і значні економічні збитки. Контроль птахів особливо важливий на аеродромах, адже їх наявність на цих майданчиках загрожує небезпечними наслідками. Контроль чисельності птахів рекомендується довірити професіоналам, адже позбутися від горобців або інших птахів досить непросте завдання. Компанія PROPECS (Пропекс) надає комплексні системи захисту від птахів. Наші фахівці знають, як позбутися від голубів і горобців і за допомогою сучасного ефективного обладнання забезпечать якісний відлов птахів в приміщенні складів, торгових центрах, супермаркетів, на території харчових підприємств, сільськогосподарських комплексах і аеродромах. Якщо Вас цікавить якісний захист від птахів, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте +380673517077. Наші професіонали розкажуть, як відлякати голубів або вивести горобців на підприємстві використовуючи послуги з контролю птахів.