Контроль птахів: як захистити власне підприємство

Нині, в ЗМІ все частіше висвітлюється проблема боротьби із різноманітними видами птахів, які завдають економічних збитків весняним посівам. Птахи не лише переносять різноманітні інфекції та небезпечні захворювання, але й забруднюють та псують зернові запаси у сховищах, знищують колоски врожаю та ягід. Завдяки голубам і горобцям, у склади проникають різні шкідливі комахи, зокрема і кліщі, а весь урожай піддається небезпеці забруднення екскрементами, і як наслідок — якісні показники урожаю падають, що в подальшому призводить до значних економічних втрат для аграріїв. Для розуміння масштабів шкоди наведемо приклад — лише за один день горобець здатен з`їдати до 12 г зерна. Тому важливо організувати якісний контроль птахів, зберегти врожай та бізнес від різних проблем.

pticy_vzlet_vorony_chernye_pole_1920x1200

Контроль птахів від PROPECS – це комплексний метод із застосуванням різних методів і засобів, які спрямовані на попередження проникнення птахів на територію та в складські і виробничі приміщення підприємства сільськогосподарського призначення (елеватори, комбікормові заводи, склади по зберіганню готової с/г продукції), логістичні центри, торгівельні мережі, полігони, аеродроми тощо.

Фахівці орнітологи компанії обстежують територію підприємства та дотичні до неї ділянки, визначають видовий склад та чисельність птахів, проводять аналіз зібраної інформації та розробляють комплексну програму із протидії птахами на певному підприємстві із подальшим моніторингом.

hfhfhf

Які методи необхідні для контролю птахів?

Нині, існує чимало методів боротьбі із потенційно небезпечними птахами. PROPECS працює згідно вимог ORGANIC STANDART щодо обмеження використання пестицидів та агрохімікатів в системі інтегрованого контролю шкідників та використовує екологічно безпечні звукові, біоакустичні та візуальні відлякувачі, протиприсадні засоби, муляжі хижих птахів, репелентні засоби від птахів тощо.

Ми підберемо для Вас ефективний метод контролю птахів та проведемо якісні превентивні заходи.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter