Конференція ” Впровадження ефективної системи контролю шкідників “

5 квітня 2019 року компанія PROPECS (Пропекс) організувала традиційну конференцію-навчання для клієнтів на тему « Впровадження ефективної системи контролю шкідників ». Конференцію відвідали близько 50 учасників з усієї України, серед яких були керівники відділів якості, фахівці по стандартизації та санітарні експерти підприємств харчової промисловості, аграрного сектору, логістичних центрів та сегменту HoReCa.

Конференцію розпочав вітальним словом директор компанії PROPECS (Пропекс), кандидат сільсько-господарських наук Денис Петрович Середняк.

1-min

Про цінності компанії та принципи роботи розповіла комерційний директор Посунько А. В.

2-min

Операційний директор Кияшко О. О. презентував обладнання та засоби для ефективного контролю та чисельності шкідників, також розповів про особливості його використання та принципи функціонування. Кожен відвідувач конференції міг ознайомитись з власними розробками компанії PROPECS (Пропекс).

3-min

Про важливість ентомологічної експертизи та ефективне впровадження системи інтегрованого контролю шкідливих організмів – «Pest Control» розповів Середняк Д. П.

4-min

Компанія PROPECS (Пропекс) висловлює подяку своїм клієнтам за приділений час та відвідання конференції “ Впровадження ефективної системи контролю шкідників ”

. Ми прагнемо ділитися своїми знаннями та досвідом з нашими партнерами, тому продовжуємо традицію проведення навчання для отримання корисної інформації та нових знайомств.

5-min

Дякуємо всім за участь!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter