Конференція по системі інтегрованого контролю шкідників

30 березня 2018 року компанія «PROPECS» вперше організувала для клієнтів науково-практичну конференцію по системі інтегрованого контролю шкідників.

На конференції були присутні відповідальні особи підприємств різноманітних сфер діяльності:  харчової промисловості, логістичних центрів, об’єктах сільськогосподарського призначення, крупних торгівельних мережах.

DSC_0172-min

Під час конференції обговорювались найактуальніші питання впровадження системи інтегрованого захисту шкідників. Особливу увагу було приділено основним принципам НАССР, верифікації та валідації системи Pest Control на підприємстві.

DSC_0185-min

Комерційний директор Посунько А.В. більш детально розповіла про принципи та цінності роботи компанії.

DSC_0201-min

Доктор біологічних наук, проф., акад. НААНУ, гол. наук. співроб. ІЗР НААН Федоренко В.П. охарактеризував систему заходів захисту від шкідливих комах та описав видові особливості їх розвитку та функціонування.

DSC_0274-min

Учасники конференції дізнались про основи дезінфекційної справи на підприємствах харчової промисловості. Доповідь була зроблена запрошеним фахівцем Краплею А.І.

DSC_0320-min

DSC_0236

В рамках конференції було представлено сучасне обладнання та засоби для ефективного контролю чисельності шкідливих організмів. Операційний директор компанії Кияшко О.О. не лише розповів про особливості та принципи роботи обладнання, але й на прикладі продемонстрував ефективність власного обладнання компанії.

DSC_0360-min

Приємно, що клієнти нашої компанії знайшли час та відвідали конференцію. Продовжуємо традицію проведення навчання для власних клієнтів. Дякуємо всім за участь!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter