Кондитерська галузь в умовах нових викликів

16 вересня 2020 року ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» під ТМ PROPECS (ПРОПЕКС) взяла участь у оф лайн конференції «Кондитерська галузь в умовах нових викликів».

У зв’язку з останніми подіями, компанії вимушені підлаштовуватись під теперішню ситуацію, тому на конференції обговорювались нові підходи до ведення кондитерського бізнесу, нові технології пакування та виробництва кондитерських виробів.

Підвищення вимог щодо якості кондитерських виробів вимагає більш відповідального ставлення до санітарно-гігієнічного стану підприємства, а також мінімізації ризиків їх забруднення. Тому, кандидат сільськогосподарських наук, директор ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» Денис Петрович Середняк  підняв важливу тему на конференції, а саме «Впровадження системи Pest Management в кондитерській галузі».

Кондитерська галузь в умовах нових викликів

Він розповів про етапи впровадження системи Pest Management з урахуванням особливостей діяльності кондитерських підприємств, варіанти дератизаційного та дезінсекційного обладнання, яке повинно використовуватись при боротьбі зі шкідниками.

Кондитерська галузь в умовах нових викликівНа конференції «Кондитерська галузь в умовах нових викликів» ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» під ТМ PROPECS (ПРОПЕКС) також представила стенд з обладнанням для контролю шкідників, серед якого були механічні пастки для відлову гризунів, інсектицидні прилади для відлову літаючих комах та липка продукція ля моніторингу та відлову комах різних видів.

Кондитерська галузь в умовах нових викликів

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter