Інтерв’ю директора Дениса Петровича Середняка журналу “Грушевського 5”

01Керівник компанії «PROPECS» Денис Середняк, як експерт в галузі контролю шкідників дав інтерв’ю журналу «Грушевського, 5». Основні питання, які обговорювалися це – важливість аудиту для виробничих підприємств; в чому особливості роботи компаній, які надають послуги з дератизації, дезінсекції, фумігації; чим загрожують шкідники аграрному сектору і харчовим підприємствам України і звичайно ж про молодий та амбітний  проект PROPECS.

У якому секторі найбільш важлива ваша робота, якщо говорити про національні масштаби? Що для вас зараз в пріоритеті?

На сьогоднішній день аграрний сектор несе великі втрати при зберіганні зернових, і ми успішно вирішуємо цю задачу. Наприклад, від шкідників хлібних запасів щорічно втрачається 5-10%, а іноді і до 30% врожаю при зберіганні. Суттєво зменшити втрати можна за допомогою використання фумігантних пестицидів. Фумігація – один з найефективніших методів дезінсекції, враховуючи особливі властивості газоподібних речовин. Будь-які об’єкти для зберігання зернових: елеватори, складські приміщення, або транзитні об’єкти при транспортуванні (контейнери, трюму морських суден, вагони), підлягають обов’язковій фумігації при виявленні небезпечних шкідників: комах або кліщів.

Україна в десятці найсильніших аграрних країн світу. Ми експортуємо зернові на найперспективніші ринки. Тому вкрай важливо допомогти аграріям виростити й зберегти продукцію, над цим ми і працюємо. Також ми надаємо послуги на підприємствах харчової промисловості.

Ви допомагаєте проходити компаніям різні міжнародні аудити. Скільки їх було пройдено і гарантуєте ви своїм клієнтам їх проходження?

Гарантуємо. Нами було пройдено безліч аудиторських перевірок і лише дві з них були – з незначними зауваженнями. Для нас це буде особиста поразка, якщо ми з чимось не справляємося. Тому потрібен постійний серйозний підхід і контроль.

В чому унікальність компанії «PROPECS»? Є щось, чого не робить жодна компанія в Україні, крім вашої?

«PROPECS» – унікальний і абсолютно новий проект, в якому ключова роль належить науці й бізнесу. Якщо до мене звертаються елітні харчовики, значить ми попереду серед подібних компаній на ринку. Один з найважчих тендерів, який ми пройшли, був з однією з найбільших кондитерських компаній, не можу назвати бренд з коректних міркувань. Вони тестували з року в рік різні компанії. Але залишилися тільки ми тому, що наші слова ніколи не розходилися з ділом. Нас рекомендували іншим і для нас ці рекомендації – стимул і надалі надавати максимально високий рівень послуг.

Всі процеси контролюються в центральному офісі компанії. У нас організований багатоступінчатий контроль роботи техніків. Кожен технік веде спеціальну документацію, щодо шкідників.

Прочитати інтерв’ю повністю

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter