Інсектицидне обладнання PROPECS Light

PROPECS Light інсектицидне обладнання виготовлене  з урахуванням всіх особливостей відлову комах, а також надійності та безпеки роботи на харчових підприємствах.

Пристрої з електронним баластом (HF) німецького виробництва дозволяють забезпечити економію електроспоживання до 25% та збільшити термін служби ламп до 30%. Працюють з різним радіусом дії і здатні цілодобово відловлювати комах в будь-яких приміщеннях (виробничі цехи, торгові зали, складські та підсобні приміщення). Інсектицидне обладнання комплектується спеціалізованими люмінесцентними лампами. Завдяки особливому випромінюванню, вони найбільш ефективно приваблюють комах, зокрема: хатніх мух, плодових мух – дрозофіл, вогнівок, комарів та інших. Додатково інсектицидне обладнання комплектується липким екраном, до складу якого входять  певні феромони, які додатково приваблюють різні види комах, що значно підвищує ефективність приладу. Захисний блок ретельно приховує екран з виловленими комахами, який легко замінюється. Прилади можна встановлювати різними способами: в горизонтальному або вертикальному положенні.

PROPECS Light SP 36 HF

Конструкція: Цільнометалевий  зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний знімний піддон для заміни липкого екрану. Монтується на підвіси або ланцюги. Інсектицидне обладнання укомплектоване спеціальними інсектицидними лампами і змінним липким екраном з феромонами.


Радіус дії:
120 м2
Потужність: 2 х 18 Вт
Габарити: 630 х 360 х 180 мм
Ступінь захисту: IP 20
Вага: 3 кг

PROPECS Light SP 72 HF 

Конструкція: Цільнометалевий  зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний знімний піддон для заміни липкого екрану. Монтується на підвіси або ланцюг. Прилад укомплектований спеціальними інсектицидними лампами і змінним липким екраном з феромонами.


Радіус дії:
240 м2
Потужність: 2 х 36 Вт
Габарити: 630 х 360 х 180 мм
Ступінь захисту: IP 20
Вага: 4 кг

0869PROPECS Light DS 72 HF 

Конструкція: Головною особливістю даної моделі є підвищений ступінь захисту електропровідних елементів приладу, що дозволяє встановлювати цей пристрій у місцях з підвищеним рівнем вологи та пилу. Цільнометалевий  зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний знімний  піддон для заміни липкого екрану. Монтується на підвіси або ланцюги. Прилад укомплектований спеціальними інсектицидними лампами і змінним липким екраном з феромонами.

Радіус дії: 240 м2
Потужність: 4 х 18 Вт
Габарити: 630 х 165 х 400 мм
Ступінь захисту: IP 54
Вага: 5 кг

01-8
PROPECS Light Wall 18 HF 

Конструкція: Цільнометалевий зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний липкий екран, який легко замінити. Монтується на стіну. Прилад укомплектованою спеціальною інсектицидною лампою і змінним липким екраном з феромонами.

Радіус дії: 60 м2
Потужність: 18 Вт
Габарити: 330 х 200 х 200 мм
Ступінь захисту: IP 20
Вага: 1.5 кг

Інсектицидні прилади та люмінесцентні лампи

Дізнатися ціни

Close