Інсектицидне обладнання PROPECS Light

PROPECS Light інсектицидне обладнання виготовлене  з урахуванням всіх особливостей відлову комах, а також надійності та безпеки роботи на харчових підприємствах.

Пристрої з електронним баластом (HF) німецького виробництва дозволяють забезпечити економію електроспоживання до 25% та збільшити термін служби ламп до 30%. Працюють з різним радіусом дії і здатні цілодобово відловлювати комах в будь-яких приміщеннях (виробничі цехи, торгові зали, складські та підсобні приміщення). Пропоновані моделі комплектуються спеціалізованими люмінесцентними лампами. Завдяки особливому випромінюванню, вони найбільш ефективно приваблюють комах, зокрема: хатніх мух, плодових мух – дрозофіл, вогнівок, комарів та інших. Додатково обладнання комплектується липким екраном, до складу якого входять  певні феромони, які додатково приваблюють різні види комах, що значно підвищує ефективність приладу. Захисний блок ретельно приховує екран з виловленими комахами, який легко замінюється. Прилади можна встановлювати різними способами: в горизонтальному або вертикальному положенні.

PROPECS Light SP 36 HF

Конструкція: Цільнометалевий  зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний знімний піддон для заміни липкого екрану. Монтується на підвіси або ланцюги. Прилад укомплектований спеціальними інсектицидними лампами і змінним липким екраном з феромонами.


Радіус дії:
120 м2
Потужність: 2 х 18 Вт
Габарити: 630 х 360 х 180 мм
Ступінь захисту: IP 20
Вага: 3 кг

PROPECS Light SP 72 HF 

Конструкція: Цільнометалевий  зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний знімний піддон для заміни липкого екрану. Монтується на підвіси або ланцюг. Прилад укомплектований спеціальними інсектицидними лампами і змінним липким екраном з феромонами.


Радіус дії:
240 м2
Потужність: 2 х 36 Вт
Габарити: 630 х 360 х 180 мм
Ступінь захисту: IP 20
Вага: 4 кг

0869PROPECS Light DS 72 HF 

Конструкція: Головною особливістю даної моделі є підвищений ступінь захисту електропровідних елементів приладу, що дозволяє встановлювати цей пристрій у місцях з підвищеним рівнем вологи та пилу. Цільнометалевий  зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний знімний  піддон для заміни липкого екрану. Монтується на підвіси або ланцюги. Прилад укомплектований спеціальними інсектицидними лампами і змінним липким екраном з феромонами.

Радіус дії: 240 м2
Потужність: 4 х 18 Вт
Габарити: 630 х 165 х 400 мм
Ступінь захисту: IP 54
Вага: 5 кг

01-8
PROPECS Light Wall 18 HF 

Конструкція: Цільнометалевий зварний корпус покритий білою порошковою фарбою. Зручний липкий екран, який легко замінити. Монтується на стіну. Прилад укомплектованою спеціальною інсектицидною лампою і змінним липким екраном з феромонами.

Радіус дії: 60 м2
Потужність: 18 Вт
Габарити: 330 х 200 х 200 мм
Ступінь захисту: IP 20
Вага: 1.5 кг

45

Дізнатися ціни

Close