Фумігація зерна – наскільки це важливо?

Кожний підприємець та фермер, який вирощує зернові культури, ставить за мету не лише зібрати високоякісний врожай, але й зберегти його в належному стані. Проте, недотримання умов зберігання врожаю найчастіше призводить до його псування, гниття, а також виникнення та розвитку шкідників, які небезпечні для зернових культур. Саме для боротьби зі шкідниками хлібних запасів застосовують комплексні заходи під назвою «фумігація зерна», які сприяють істотному зменшенню втрат та якості врожаю.

766477118

Сьогодні, фумігація залишається одним з найефективніших методів дезінсекції, враховуючи дифузійні властивості газоподібних речовин. Будь-які об’єкти зберігання зернових культур (елеватори, складські приміщення, підприємства харчової промисловості), транзитні об’єкти при транспортуванні (контейнери, трюми суден, вагони та ін.) підлягають фумігації при виявленні небезпечних шкідників, зокрема комах та кліщів. Адже, ці шкідники не просто псують врожай, але й істотно зменшують його якість та кількість, що в подальшому може призвести до економічних збитків підприємства.

Варто зазначити, що перш ніж проводити фумігаційні роботи потрібно визначити міру зараженості об’єкту, підготувати його до процесу газації, а після – ретельно провітрити приміщення. Наголосимо, що самостійні спроби обробки не в змозі принести бажаний ефект, а в більшості випадків, навпаки, погіршать ситуацію. Тому, не втрачайте часу, а замовте обробку приміщення в компанії «PROPECS». Наші спеціалісти ідентифікують шкідників та визначать необхідні режими фумігації для досягнення максимальної ефективності вищезазначених робіт.

Що Ви отримаєте від компанії «PROPECS»?

  • Проведення інспекції об’єкта (обстеження технічних умов – герметичність, місце розташування, умови техніки безпеки);
  • Проведення ентомологічної експертизи (виявлення видового складу шкідників та ступінь їх зараженості);
  • Встановлення буферної зони;
  • Процес герметизації приміщень та укриття електронного і електричного обладнання;
  • Герметизація мідних елементів обладнання;
  • Експозиція знезараження;
  • Повний процес дегазації;
  • Контроль діючої речовини в повітрі робочої зони до рівня ГДК.

Отримайте консультацію вже сьогодні , звернувшись за телефонами:

+38 (044) 361 7077

+38 (067) 351 7077

Ми надамо відповідь на усі питання, що цікавлять Вас!

 

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter