Фумігація зерна. Газація складів та складських приміщень

Фумігація зерна (від лат. Fumigare – обкурювати, диміти) – комплекс заходів, спрямованих на знищення шкідливих комах, гризунів та мікроорганізмів за допомогою фумігантів у газоподібному стані.

Щороку в Україні шкідники хлібних запасів пошкоджують від 7 до 25% зерна та зернових продуктів при зберіганні. У зв’язку з цим, підприємствам, які займаються переробкою, зберіганням та розповсюдженням зерна,  важливо захищати його від шкідників для отримання високого прибутку в майбутньому. Для недопущення псування врожаю перед його завантаженням до елеваторів, складів або інших приміщень, їх необхідно підготувати. Важливо також періодично проводити фумігацію.

Фумігація зерна, або хімічна дезінсекція складів, дозволить власникам не перейматися питанням наявності шкідників у приміщеннях, адже під час обробок знищуються всі шкідливі організми.

Для успішної боротьби з гризунами, комахами та іншими патогенними мікроорганізмами застосовують аерозольну або газову фумігацію. Під час виконання фумігаційних робіт повинні використовуватись препарати згідно переліку пестицидів та агрохімікатів, які дозволені до використання в Україні. Працівникам, які виконують дані роботи, необхідно суворо дотримуватись інструкцій під час використання фумігантів, адже вони можуть бути небезпечні для людини. Тому наші працівники проводять фумігацію у спеціальних засобах індивідуального захисту. Застерігаємо, самостійне виконання фумігації небезпечне для Вашого здоров’я!

Фумігація зерна. Газація складів та складських приміщеньОбробка зерна, складських приміщень та елеваторів може бути здійснена на високому рівні за умови повної герметизації приміщення, відключення газопостачання та електрики, додержання оптимального температурного режиму, а також відсутності працівників в приміщенні під час обробки. Під час візиту наші фахівці розрахують необхідну кількість препарату для тотального знищення шкідників та проведуть обробку згідно всіх норм та правил.

Газація зерна повинна проводитись професійним обладнанням, яке дозволяє препарату потрапляти у важкодоступні місця. У нашому арсеналі є високоякісне обладнання , тому за якість виконання робіт Ви можете не перейматися. Роботи виконуються за допомогою генераторів гарячого та холодного туману Igeba TF 35, STIHL, Solo.

У Вас виникли додаткові питання? Телефонуйте за номерами телефонів +380673517077, +380443617077 і наші фахівці безкоштовно Вас проконсультують.

Звертайтесь до професіоналів!

 

PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter