Динамічна система пест контроль

Послуги пест контроль грають найважливішу роль в безпечності харчових продуктів. Залежно від умов і сезонності об’єкта, активність шкідливих організмів постійно коливається. Якщо при наявності даної проблеми нічого не робити, щоб позбутися від шкідників, почне відбуватися процес стагнації, тобто застій виробництва і торгівлі протягом тривалого часу. Тому система пест контроль має бути динамічною і змінюватися в міру необхідності в залежності від активності комах і гризунів. Але, як Ви дізнаєтеся, в який саме момент система інтегрованого контролю шкідників повинна підлягати корегуванню?

Ключовим моментом такої системи є робота з професійною компанією по боротьбі з шкідниками, фахівці якої розуміють науку про шкідливих організмів і їх активність протягом року. Якісні послуги пест контроль Вам може надати кампанія PROPECS (Пропекс), в штаті якої працюють вчені з ентомології та орнітології, а також фахівці дезінфекційного справи з багаторічним досвідом знищення шкідників.

Перед тим, як підписувати контракт з компанією з надання послуг дезінфекції, дезінсекції та дератизації, переконайтеся, що вона дійсно розуміє, як розробити найкращу систему інтегрованого контролю шкідників, враховуючи індивідуальність Вашого об’єкту. Ось кілька моментів, на які слід звернути увагу при виборі постачальника пест контроль послуг.

Готова до аудиту документація

Підсумки діяльності компанії в сфері виробництва харчових продуктів можуть залежати від кількості балів, які вона отримає в ході перевірок. Наявність необхідної документації програми товкач контроль має велике значення для контролю шкідливих організмів в ході аудиту та може становити до 20% від підсумкової оцінки. Виходячи з цього, компанія по боротьбі з шкідниками повинна дотримуватися суворих протоколів щодо документації, щоб гарантувати, що журнали і звіти готові до аудиту в будь-який час.

Всі документи повинні бути розміщені в певному місці на Вашому підприємстві і включати звіти про послуги, акти виконаних робіт, графіки відвідувань, журнали спостереження за шкідниками, рекомендацій і інспекцій. Наявність і правильне ведення такої документації допомагає професійному фахівцю по боротьбі з шкідниками контролювати їх активність з плином часу. Коли працівник помічає зміни в тенденціях активності мишей, пацюків та комах, він повинен повідомити Вас про те, що певні елементи Вашої системи пест контроль повинні бути відповідним чином скориговані.

Періодичні інспекції

На додаток до суворих протоколів документування, шукайте компанію по боротьбі з шкідниками, яка пропонує періодичні перевірки. В ідеалі ці інспекції повинні виконуватися відповідальним технологом. Відвідування дозволять по-новому поглянути на поточну ситуацію на об’єкті, і, в разі необхідності, переглянути компоненти системи пест контроль. Крім того, інспекції нададуть додаткове підтвердження того, що фахівець, який обслуговує Ваше підприємство, дотримується протоколів компанії. У разі будь-яких невідповідностей, у Вас з’явиться можливість виправити ситуацію і внести корективи в програму по контролю шкідників.

Наукові дослідження та технологічний прогрес

Коригування системи товкач контроль в значній мірі залежить від наукових досліджень і передових технологій. Адже чим раніше визначиться видовий склад шкідників на Вашому підприємстві, тим ефективніше на ранньому етапі буде діяти боротьба з шкідниками. Якщо у Вас виникають труднощі у визначенні виду комахи або гризуна, компанія PROPECS (Пропекс) допоможе з цією проблемою шляхом проведення якісної ентомологічної експертизи. Адже знання про вид того або іншого комахи або гризуна, який мешкає у Вас на підприємстві, допоможе більш детально вивчити сферу проживання шкідника і запобігти його подальшого розмноження.

Переконайтеся, що Ваш постачальник послуг завжди в курсі останніх наукових досліджень і використовує новітні технології для знищення шкідників. Також ознайомтеся зі списком клієнтів, з якими він працює, які препарати і обладнання використовує, і який спектр послуг надає.

Дізнатися більш детальну інформацію про нашу компанію і переліку послуг, які ми надаємо, можете тут.

Професійна консультація та первинна інспекція об’єкта – безкоштовна!

[vc_separator type=”invisible” size=”huge” icon=”star”]

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ВИЇЗДОМ НА ОБ’ЄКТ

Замовте зараз! Це ні до чого Вас не зобов’язує.
[vc_button text=”ЗАМОВИТИ” outlined=”yes” url=”https://www.propecs.ua/?page_id=14079″]
[vc_separator type=”invisible” size=”huge” icon=”star”][vc_single_image image=”14233″ align=”center” animate=”afb” animate_delay=”0.4″]
Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter